Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eh..calmeaza-te poate maine iti trece.. si nu mai dai..150-200 lei
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • Originally posted by playmo View Post
      ok andrei. o sa te rog pe tine :P
      aha, 'om trai si 'om vedea.

      ideea e ca trebuie niste papuci in special la uch, care nu prea se gasesc. la maneta poti sa legi si firul direct de cel de comanda. la uch e cam riscant, ca da ala de la spalatorie cu aspiratorul si face un contact aiurea si alti bani alta distractie.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • salutare ...maine ne vedem cu mic cu mare la intalnire...prezent si eu!

        joker..alias cosmin...vi maine sa ne incanti cu poze ...?
        Last edited by B-08-ZIA; 20 March 2009, 22:49. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Maine unde mai exact la polivalenta ( e prima oara cand vin ) daca imi poate spune cineva ar fi perfect . Si inca o prob este vreo posibilitate sa aduca maine niste stikere cu Logan Club sa cumpar ?

          Comment


          • Originally posted by Radu_318 View Post
            mi-am luat si eu masina din service si o sa fiu prezent maine , o intrebare la voi stie cineva pe vreun meserias care imi poate schimba luminile la bord in seara asta ? astept un raspuns ms
            Daca vrei iti dau eu un nr de telefon....sau are cont aici pe club dydycom.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by crisneg
              Da, as ruga pe meseriasii care ne pot ajuta maine cu o chestie 2 , sa isi ia la el cat mai multe seturi, scule, k o sa plece bucuros de acolo, eu din prima dau o bere celui care imi face GEAMUL pe contact fara semnalele din bord, si stergatoarele la spritz, si actuatorul din portbagaj cu butonel ascuns

              Da, as ruga pe meseriasii care ne pot ajuta maine cu o chestie 2 , sa isi ia la el cat mai multe seturi, scule, k o sa plece bucuros de acolo, eu din prima dau o bere 2 3
              celui care imi face GEAMUL pe contact fara semnalele din bord, si stergatoarele la spritz, si actuatorul din portbagaj cu butonel ascuns
              te-am intrebat si eu de miercuri daca poti sa imi aduci si mie unul....
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

              Comment


              • Radu_319 Intalnirea se tine sus in parcarea de la Sala polivalenta, tu urca si cauta prin parcari si unde o sa vezi o mare de loganuri acolo este intalnirea
                P.S Langa '' parcarea logan-club " este si un teren de sport acoperit
                Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                Comment


                • Sper sa pot ajunge si eu maine baieti.Sper sa termin treaba repede ca...uni mai munceste si sambata care este pac-pac!
                  P.S.-acu ma ocupan cu testat farurile lui taicamiu...le analizez ca poate imi iau si eu...cica sunt facute la noi de Conex...
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • ok am inteles deci maine la 13 ok ?

                    Comment


                    • Radu_318 Daca citesti titlul topicului ai sa vezi ca intalnirea este la ora 15
                      Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                      Comment


                      • O sa fiu prezent
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Ajung si eu maine, cel mai probabil cu dci-ul sa o vedeti (daca nu se iveste ceva, foarte putin probabil). Azi a fost colantata, a iesit super.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • prezent si eu maine
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                            Comment


                            • si eu vin....daca ma trezesc...o sa-mi pun telefonul sa sune, va dati seama. nu pot rat aintalneala.
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • si eu prezent, dak ma trezesc, acum am ajuns de la servici.
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google