Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vazut si eu pozele...Din ce vad in poze lumea se distreaza pe la intalniri... Marfa..
    Nu am vazut nici un MCV...dubios...
    Bafta tuturor.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • Originally posted by Radu_318 View Post
      apropo ms , baiatului cu nr de SV cel cu folia nu iam retinut numele , pt stikere :P
      e doar organizatorul, o persoana total neimportanta pe la intalniri. eu nu stiu de ce-l mai primim.

      SAM, multumesc mult pentru deschiderea de portbagaj. daca stiam ca esti la Dsign la garaj iti aduceam actuatorul
      Last edited by NerviiMei; 22 March 2009, 05:27.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • Originally posted by ag80bik View Post
        multumim de ospitalitate.sigur mai venim.cosmine sa stii ca nu esti cu toate acasa,tare dansul.multam cata(andreea13)ca ne-ai asteptat,esti mai tare ca navigatia.ce o sa spun acu nu este deloc fals:sunteti intr-adevar o ECHIPA si parerea mea este ca sunteti cam cei mai uniti de pe forum.cine vrea sa vada cum tre sa fie o intalnire sa vina la bucuresti pentru ca merita.baieti de baieti si supermasini.daca inaite credeam ca dsign,k ,...sunt cu nasu pe sus acu pot spune ca sunt de nota 10 plus.am ramas uimit cate se pot invata de la voi.scuze daca v-am deranjat,nu am vrut.speram sa ne mai primiti la voi.
        era sa uit de un super pusti ,alex golan.bafta "mosule" si sa stii ca ai o masina de invidiat.abia astept sa te vad la volan.bafta baietzi
        mai 'nea, sa vezi ce a iesit la mine la atelier mai pe seara... sigur ti-ar fi placut. Golan si tatal sau au fost centrul actiunii, acompaniati fiind de trupa de pramatii Bezme vs. Cristina (crisneg) S-a ris copios la sticlarie.


        Nu stiu de ce zici ca ai deranjat pe cineva, ca n-ai deranjat pe nimeni. Iar de invatat, fiecare invata cite ceva de la semenii lui, si asta e un lucru bun atit timp cit invataturile sunt din cele bune si nu rele. Am invatat si noi cite ceva de la tine, treaba cu capota pun in practica...
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Parca de'a draq faceti.....cum absentez si io nitel, cum avem oaspeti la intalnire, seara se lasa cu tambalau la dsign la garaj......bun asa!! Si sa vezi cand revin in buc, toata lumea cuminte pe la caselele lor, obositi alea alea.....ce oameni domle

          @dsign: Dani, tu ce mama nainbii faceai la 5.42AM? In loc sa dormi, postezi pe forum?

          Last edited by gionik; 22 March 2009, 11:00.
          sigpic

          Comment


          • hahahahaha jenica..hahahahahaha ) Ne pare rau ca nu ai ajuns jenica..a fost f frumos !!
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • ce am pierdut!!!!!superb...se vede din ce in ce mai multa lume,din ce in ce mai multa distractie!superb!bravo baieti inca o data!bafta tuturor,sa vad cum fac sa nu mai lipsesc ca de marti incep munca si e mai greu,dar nu imposibil!
              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

              Comment


              • Foarte multumit de noua achizitie ...multumesc Sandu si imi pare rau ca ti-am stricat sambata .....pacat ca am fost la cateva suruburi distanta de a avea o prelungire marca Joker....dar si saptamana viitore este o zi
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • pe care va intereseaza un GPS Mio C220,la cutie
                  Soft full Europa,pret. 4mil,usor negociabil
                  Last edited by crisneg; 22 March 2009, 18:27. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • of dsign,ma faci sa-mi para si mai rau ca nu am mai stat.mi-ar placea sa vad locul tau de "distractii".
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • mda ca de obicei eu ratez cele mai tari intalniri
                      oricum dupa poze se vede clar ca a fost o intalnire reusita.

                      bravo baieti.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • ~X(~X(~X( bai ce rau imi pare ca nu am ajuns .......motiv : mi-a expirat asigurarea si mi-a fost cam aiurea sa plec mai ales ca stau in ilfov si sunt filtre la intrare in bucuresti si ........ am ramas acasa .... plan: saptamana asta se face asigurare si sambata viitoare ar trebuii sa fiu prezent ....in sfarsit........
                        Interactive Design Lights & Sound <- click

                        Comment


                        • am fost si eu ieri la intalnire,frumos,ms baieti de sfaturi in privinta reviziei,m-am hotarat sa nu o mai fac la service autorizat (dacoserv sau ipso) ca's niste jepcari,imi iau piesele si mi le la montez la un service al unui prieten,trebuie doar sa-mi fac o lista cu ce trebuie schimbat la 60000 km,care ma puteti ajuta lasati-mi un pm cu un ID,sa imi dati si mie sfaturi cu ce sa schimb,multumesc
                          sigpic
                          :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

                          Comment


                          • ptr albume de poze...pun serverul meu la bataie (spatiu de cca 100 Gb alocati Logan Club) ... asa se pot posta toate pozele...sa fie vazute de toti. Mai ales ca este mai usor sa le pui pe toate odata decat pe rand...

                            @jocker: daca te intereseaza ptr afisarea pozelor...da-mi un pm.
                            e-mail: office@stickere.info

                            Comment


                            • Alexyno am incercat si eu cu galeria ... si rupe serverul-n doua la spatiu :P ... mai ales coopermine ... fiecare poza o sa aiba un thumb si un mediu ... asta inseamna ca la 500 de poze o sa ai 1500 de JPG-uri.

                              Comment


                              • dap, asa e... eu am gazduit albume cu 3000 poze (6000 cu tumbnail cu tot) si s-a tinut destul de bine. La spatiu nu e pb. ptr mine si mai putem incerca, daca se vrea

                                O sa pun un album diseara cu cca 4000 poze sa vad cu merge...asa de test
                                Last edited by alexyno; 22 March 2009, 19:20.
                                e-mail: office@stickere.info

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google