Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigur ca poti veni.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • emyemanuel esti asteptat cu placere.
      Ma repet: POATE sa vina oricine care detine un autoturism Logan MODIFICAT/NEMODIFICAT
      Nu exista bariere, te asteptam cu placere intr-un grup mare si unit de la care suntem siguri ca vei avea ce invata.
      La inceput mai stiu cativa care la fel , nu aveau curajul sa vina, dar luand in calcul cum arata masinile lor acum....nu cred ca se mai deosebesc de cum le aveau cand erau stock(in sensul bun).
      Spor la treaba!!!


      Ah: am o mica paranteza FARA LIMBAJ MIRC, nu toata lumea intelege prescurtarile si modul nostru de a scrie.
      Last edited by crisneg; 31 March 2009, 02:37. Reason: Automerged Doublepost
      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

      Comment


      • B 61 KYS stai pe undeva pe ferdinand cu ziduri mosi? sau te confund?

        Comment


        • acolo sta ....

          Comment


          • acolo stau Daca gasesc 2-3 chei pe ea..stiu de la cine sunt )
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • deci a ta e
              knd ma duc acasa cu microbuzul de multe ori am vazut'o acolo si intorceam capul dupa ea....e meserie si facuta cu gust

              Comment


              • Originally posted by crisneg View Post
                luand in calcul cum arata masinile lor acum....nu cred ca se mai deosebesc de cum le aveau cand erau stock(in sensul bun).
                motanelul e stock

                Comment


                • Mersi frumos Raul !
                  Scz de offf !!!!!!!!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • odata, daca voi avea cum sa ajung, primiti si calaraseni la intalnirile din buc?

                    Comment


                    • Orice natie..Logan sa aiba Sa vezi ce frumos e la noi... ... ..
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • voi face tot posibilul sa ajung si eu candva

                        Comment


                        • Raul88: Poti veni la intalnire, esti binevenit printre noi, o sa te molipsesti.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • asteptam cat mai multi la intalniri, nu conteaza ca nu ai nimik la masina, o sa te prinda microbul si o sa-i faci ceva pana la urma , te ajutam si te indrumam daca ai nevoie. Respect !!!!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • micruboul m-a prins mai greu cu finantele cu viata asta de student :P

                              Comment


                              • ca student, mai e cum mai e, sa vezi cum e sa fii casatorit.....(in privinta finantelor alocate masinii)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google