Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • te asteptam , te ajutam , te primim, te onoram, dar la sfarsit te expediem ))
    glumeam
    viata de student e ca un mic vis urat: poti face ce vrei tu, poti merge oriunde vrei tu, cu cine vrei, dar cand dai cu mana de pat si te trezesti, realizezi ca toate astea le poti face doar daca termini facultatea.
    )
    Last edited by crisneg; 31 March 2009, 18:53. Reason: Automerged Doublepost
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • si niste poze de sambata.. inainte de sanctionarile de la politie..am fost primiti frumos de lcCampina!
      Attached Files
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • in timpul saptamanii seara va strangeti multi?

        Comment


        • da destul de multi...si asta seara s-au strans.. dar eu am avut de lucru
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • bezme ai fost pe campinita la friptura fara mec?

            Comment


            • Originally posted by bezmeticu View Post
              si niste poze de sambata.. inainte de sanctionarile de la politie..am fost primiti frumos de lcCampina!
              Bezme ai ajuns la sectie macar???
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • Au ajuns si la sectie,restul va spun ei
                Va asteptam si pe voi la gratarele,nebunii ;)
                1 point 6 litre 8 vsigpic

                Comment


                • fara mec.. ca nu este.. si da.. am intrat in sectie )
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • mah...dati-i copilului asta o acadica si trimiteti-l acasa. eventual si un sut in fund pe scari )))
                    baaaaiii....Tinele...tu faceai poze la fetele de acolo nu la organizare ))
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • BEZMETICU=le ce faci colegu ? Incurci marfa cu ambalaju? LOGAN CLUB PLOIESTI !!! nu campina ) Va asteptam peste 2 saptamani la intalnirea comuna ....Sunteti bine veniti ..Gratare , poate si o sedinta foto cu modelel de la casa lui MOga ......TRAIM VIATA DIN PLIN !!! Daca vrei totul se poate ! CIZNEG o sa va explice unde ne intalnim ....si ce e de facut ! El stie ca a fost in vizita ....SALUTARI CIZNEG si Bezmeticu !!!

                      Comment


                      • am incurcat si mi-am cerut scuze omului vostru de baza sper sa ma iertati! si noi va salutam si abia asteptam sa ne vedem din nou.. dar nu pe fuga.. si in alte conditii.. decat.. pentru sectia de politie
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • Pai se cere sa nu avem treaba cu politia...oricum eu , sau noi suntem alaturi de voi daca e ceva...se stie. Ramane sa ne vedem la gratareala si muzica si distractie.
                          1 point 6 litre 8 vsigpic

                          Comment


                          • Cine imi aduce si mie maine un stiker, poate doo, de luneta?
                            Crisneg, te simti?
                            Ca a trecut ziua de marti, sau, poate ai dreptate, nu ai zis care marti.

                            Comment


                            • mi se pare ca este un pic ostentativ mesajul, crisneg nu a avut asigurare la masina, si a avut si niste probleme!
                              o sa-l ai probabil sambata daca vii la intalnire!
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • Ostentativ?
                                Nu cred.
                                Acum doo saptamani cand am fost ultima oara la intalnire, a spus ca a schimbat producatorul de stikere si marti ar trebui sa fie gata.
                                Nu am primit niciun mesaj de la el, iar eu, nu prea am avut acces la net, deci, am intrat mai rar pe forum.
                                Acum ai aflat si toata istoria.
                                Ti s-a parut oare mesajul meu ostentativ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google