Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cea mai tare faza a fost cand trecut ala si le-a intins 1 ron,si pustiu de era cu ele i-a luat repede

    Comment


    • Paste fericit !!!!!
      B 44 NWP

      Comment


      • HRISTOS A INVIAT ! Paste fericit!!!
        sigpicVIAȚA ESTE SCURTĂ!!! TRĂIEȘTE-O LA MAXIM LA VOLANUL UNUI LOGAN

        Comment


        • Hristos a inviat !!!!
          sigpic

          Comment


          • Sa aveti un Paste fericit.dar sa nu bagati prea multa pastrama ca atarna greu si chinuitzi masinile.
            soorooooooo cosmine,nasol fotograf esti maaaaaaaa.viatza e naspaaaaaaaa,emonel.
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • WED...de unde ai luat tapiteria aia din interiorul capotei portbagaj? ca la mine e tabla pe interior...
              sigpicVIAȚA ESTE SCURTĂ!!! TRĂIEȘTE-O LA MAXIM LA VOLANUL UNUI LOGAN

              Comment


              • Originally posted by aleXpeed View Post
                bine spus Cosmin ))). Ei si-au pus special scaunele sa o vada pe tipa in roz, cred ca ii faceau avansuri pana cand.....suddently (dintr-o data)......s-a ridicat in picioare si si-a aratat adevaratele proportii fizice de o dadeau la intors dupa aceea)).
                pai v-a lipsit ochiul feminin sa va zica de dinainte sa se ridice domnisoarele, care e tonajul defapt

                prea tare poza cu stuke si silviu ) foarte reusite pozele, sper sa ne vedem sapt viitoare

                Ciocnesc un ou virtual cu toti :P Hristos a Inviat !

                Comment


                • Paste fericit !!!

                  P.S. Acuma daca nu esti emo nu esti TRUE! Ce stiti voi. Astia mici sunt viitorul tarii. Lama o sa fie un must have.

                  Comment


                  • Bai da' totusi... ce faceau pitzipoancele alea pe mijlocul drumului?
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • asteptau sa vina unu mai naravas sa le calce cu masina ca nu aveau sange in ele sa dea singure cu lama peste vene.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Originally posted by ReBe View Post
                        Bai da' totusi... ce faceau pitzipoancele alea pe mijlocul drumului?
                        Jucau barbut pe caramele, maine-poimaine le vad pe mijlocul A2.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • pe lame.. se certau care sa ia lamele de la gillette ca sunt mai fiabile in timp.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Uitasem acest aspect, pustiul ala avea lame Gilette iar emonicele aveau dintr-alea Bic cu grad de coroziune foarte avansat las' ca ajung ei majori sa ii vezi la cutite, iatagane cine stie cum or petrece Pastele? :-?
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Hristos a inviat! Paste Fericit la toata lumea!!!

                              Sambata am fost plecat din oras, la "tata socru"...Scuzati absenta...
                              e-mail: office@stickere.info

                              Comment


                              • Stimati colegi...din pacate am avut probleme cu calculatorul si doar azi le-am rezolvat...in sfarsit...ce pot spune...
                                Sunteti niste baieti de gasca si m-am simtit bine in compania voastra
                                Drumul de la Otopeni la Intercontinental unde m-am intalnit cu DomnulK (merci ) l-am facut in 15 minute...am fost socat
                                De asemenea am fost socat de gasca de emmokidse din mijlocul drumului.
                                Cand mai am drum prin Bucuresti stiu unde sa vin...
                                Inca o data felicitari pentru intalnire si succes in continuare
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google