Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut

    iti Multiumim pentru pozele , au iesit super faine , Cosmin esti tare MAN!!!
    sigpic

    Comment


    • felicitari ptr intalnirea reusita de astazi , timpu` a tinut cu voi . pozele la inaltime , "golaneii" la fel , bun venit celor noi .


      si


      ptr 1 MAI la mare


      nu merge , dau altu

      Last edited by skandal; 25 April 2009, 21:22. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Multumim de poze Cosmin. Multe masini si frumoase. Oameni de treaba. Succes in ce va propuneti.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Super tare intalnirea mai putin la inceput cand incepuse ploaia si credeam ca vom sta putin, din fericire nu a fost asa. Apropo, nu am simtit cutremure, parcam masina.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • Baieti sa inteleg ca de 1 Mai , veniti pe litoral ? Poate dati si voi un semn de viata ok? Facem o intalnire fulger si noi.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • Misto intalnirea de azi. Ma bucur ca s-a umplut parcarea de Logane
              Apropo, eu palavrageam ceva de o petitie pe acolo. Link-ul e aici pentru cei interesati
              sigpic
              ^Logan turbat (WIP)^

              Comment


              • Frumos...
                fie vreme buna , fie vreme rea....loganist in ploaie , eu mereu voi sta

                Comment


                • Originally posted by ady_p View Post
                  Eu zic sa nu-l mai lasam pe Tomu pe langa masini, e pericol public.
                  Ce face ... sa-nteleg ca am concurenta?

                  Am ratat eu intalnirea ( iar ) ... dar ce s-a intamplat azi, prostiile care s-au comis azi ( si nu au fost facute de mine ) raman EVENIMENTE care mi-au marcat viata
                  Last edited by SilviuB; 25 April 2009, 23:37.

                  Comment


                  • Deci..felicitari ptr achizitie Bezme. Jantele sunt super tari si sa nu mai vorbim de caucioace !
                    @valentin - eu am mai citit din cand in cand pe acolo..Iti dai seama ca sunt direct interesat mai ales ca am pe 17 " jantele !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Poze

                      [ATTACH]79363[/ATTACH]

                      [ATTACH]79364[/ATTACH]

                      [ATTACH]79365[/ATTACH]

                      [ATTACH]79366[/ATTACH]

                      [ATTACH]79367[/ATTACH]
                      sigpic

                      Comment


                      • sarumana pt aprecieri
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • Probleme auto straine.

                          Ati intilnit probleme la alte marci?

                          Comment


                          • ... Deci stickerul lui Pavel cu Logan Club e foarte tare. Cred ca am gasit ce cautam de foarte mult timp.

                            Comment


                            • Din pacate eu nu voi putea pune stickerul lui Pavel pe masina. Urmeaza sa-mi pun si eu un sticker pe luneta, o sa vedeti despre ce e vorba, si asta nu ar avea loc, pur si simplu. Ca design arata bine, poate ca as merge pe o combinatie de culori nu doar una singura, dar asta e doar parerea mea.
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment


                              • ca sa nu iasa prea mari discutii... ma gandesc ca fiecare ar putea sa-si puna stikerul preferat.. dar acceasi tema.. aceeas pasiune.. logan!... club! si mai mult.. fiecare poate folosi culoare masinii
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google