Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bezme.....nu merge asa....ce alte cluburi ai vazut tu, in care sigla sa difere de la masina la masina?In mod normal trebuie sa fie o sigla care sa placa la majoritatea membrilor....iar ca peste tot....minoritatea se supune majoritatii!!!!Pt asta, inatai si inatai, trebuie sa se cada deacord asupra unui format (model), apoi culorile.....si gata, asa apare si sigla.
    Parerea mea :P !!!

    sigpic

    Comment


    • da nenea hitler , macar sa fie o sigla cat de cat si sa rezolvam si problema asta.

      Comment


      • am discutat aseara la fulger referitor la sigla si am gasit si forma si culoare finala. Speram sa fie pe gustul tuturor
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • hai pe topicul respectiv sa ne spuneti si noua ce si cum....

          Comment


          • Frumoasa intalnirea, imi pare rau ca nu am putut sa ajung.......
            sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

            Comment


            • Originally posted by bezmeticu View Post
              ca sa nu iasa prea mari discutii... ma gandesc ca fiecare ar putea sa-si puna stikerul preferat.. dar acceasi tema.. aceeas pasiune.. logan!... club! si mai mult.. fiecare poate folosi culoare masinii
              NU NU NU )
              cred ca de fapt bezme a vrut sa intareasca ideea ca stickerul pe care il are el pe luneta...e preferatul lui )
              da bezme...da MC-FREAK
              Tu esti unicat...flamanda mica
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • crisneg a punctat bine.. un sticãr personalizat ) al meu e MC
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • De la ce vine MC (emsi)?

                  Comment


                  • de la MCDONALD'S (vezi pozele mai vechi - dupa 4 aprilie)
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • Sambata daca are cineva bunavointa ma da si pe mine o tura-2 cu masina lui? Valabil numai pentru cei cu 1.4 MPI standard jante pe 15" fara remapare, nimic. Am impresia ca a mea trage foaaaarte prost si pe benzina (numai 99+ de la petrom), nu vrea sa fuga deloc este foarte foarte puturoasa, detalii despre povestea mea in sectiunea "Logan vs.", pe topicul "liniute, raliuri...". Si apoi va dau si eu o tura, sau o conduce care se pricepe mai bine, sunt dezamagit de motorul meu.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • mi-o dai mie la test si se rezolva!
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • pai te cred ,pe tine te costa un drum mai ieftin decat mersul pe jos si acu vrei sa si fuga
                          paiiiiii........si ce mai vrei sa facem o lista .....hahahaha

                          Comment


                          • Cei care vor suporti de numere cu Logan Club gasiti detalii aici ==> http://www.loganclub.ro/forum/suport...Suporti+numere


                            Cei care vor Noul model de stickere cu LoganClub gasitiva un reprezentat si luati legatura cu mine.. pentru poze si detalii . Id de mess : KeanuRev

                            Si detalii cu stickere gasiti aici ==> http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=209
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Originally posted by SilviuB View Post
                              Serios ? ... Adica cine ar face suporti cu LoganClub in targ ... O sa dau azi o fuga ... Daca gasesc iau 3 Bucati ( un set pentru Alexyno, unu pentru mine si unu pentru Liviu si Emil ( fiecare cate o piesa )
                              Ai gasit suporti in Vitan? Poti pune o poza sa vad daca sunt identici?
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • Sunt identici 100% ... Tot de Dobre nu stiu cum din galati sunt facuti. E 5RON suportul. ( adica 10 ron un set )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google