Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut,

    Sunt nou in domeniu, poate ma puteti ajuta cu urmatoarele intrebari, v-as ramane foarte recunoscator.

    - Am fost intr-un targ de masini, deoarece bugetul nu-mi permite mai mult de 3000 de euro, am pus ohii pe un logan, 15, 70cp, cam 100.000 de km chiar peste, fara alte optiuni, e ok?
    - Cum am spus nu ma pricep, ma puteti ajuta? E ok ca motor 1.5, 70cp si la km deja rulari? un raport calitate pret?

    Va multumesc pentru amabilitate!

    Comment


    • Salut!E cam scumpa la kilometrii aia...si fara optiuni...Ar fi mai bine sa deschizi un thread nou cu tema asta...parerea mea.Bafta!
      sigpic

      Comment


      • Salut,

        Ms pentru ajutor, am uitat sa specific, e model 2005, in targul respectiv numai modelul respectiv si din acelasi an se gaseste la 3000 de euro.
        S-ar putea si la km mai putini 50000-60000, vreoiam sa te intreb apropo si de consum, daca motorul 1.5 de 70cp e ok, ar fi cazul sa apara si probleme?

        MS!

        Comment


        • Coane esti offtopic rau...da-i cu "Search" sau fa un thread la "Discutii Generale", nu aici
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • cine mai vibe sambata asta ?
            sigpic

            Comment


            • prezent

              Prezent sambata asta ... o sa pun masina pe mijloc, sa nu mai zica lumea ca o ascund :P .
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • salutare , sunt nou pe aici si as vrea si eu sa vin la intalnire dar nu stiu ce sa fac?
                  sau daca sunt primit?

                  Comment


                  • Trebuie sa faci un lucru extrem extrem de important. Sa-ti iei inima in dinti si sa VII la Sala Polivalenta in fiecare Sambata la 15:00.
                    Te-asteptam.

                    P.S. - Nu, nu vei fi primit - Vei fi foarte bine primit. Numai sa vii.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • nu faci nimika , doar caut pe Skandal , organizatorul nostru )
                      sigpic

                      Comment


                      • hai mai pavel ca detalii puteti sa dati si voi :P

                        laur89 ... asa cum a scris si eu4yas , la polivalenta , oricum scrie si in titlul threadului , bine ai venit si sa speram ca ne vedem la intalniri.

                        Comment


                        • sa vin sa nu vin....hmmm...sunt intre da si nu
                          daca merge bine treaba la examenu de sambata vin

                          Comment


                          • sa vina sa umplem polivalenta de greci nu mai skandal?

                            Comment


                            • club in club )) da sa vina toata lumea ca e moca parcarea )

                              Comment


                              • Salutari de la logan club Pitesti
                                Va rog sa intrati pe Intalniri nationale pe threadul :


                                Va rog sa postati daca puteti ajunge cu cate masini si cate persoane

                                Va Multumesc.si astept sa ne vedem la intalniri.
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google