Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • te-ai ajuns harca mica
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • sal all,odorog esti coleg cu mine la BGS?..bv nasoala firma dar pe criza asta ce sa faci,nasoala imaginea cu masina am auzit aseara de la skandal ce ai patit si ca gluma ca de..."dar cu stalpul ce-ai avut" bine ca esti intreg am auzit si ca ai avut ceva necazuri la mina imi pare rau dar e bine cand totul se termina cu bine daca vrei si ai timp hai sa vb pe mess nicu28bad... poate ne punem bine pe ici pe colo ce zici?....o zi buna plec sa imi iau salariul ala mare de la firma vb poate diseara la un kiss ceva careva o saminta un suc un mic
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • Originally posted by B 74 NYT View Post
        ... o saminta un suc un mic

        Sa moara toti dracii ca n-aveti tupeu sa o ardem pe gratar in Herastrau la un fulger
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • da..mie-mi convine aduc eu gratarul..si punem mana de la mana si luam pe datorie niste cefe..mici..rechini..balene... ..scz de off - daca va intereseaza aceasta actiune putem sa mutam discutia la fulger
          App..Nu cred ce se poate in herastrau..dar putem gasi un loc ;)

          scz ptr dublu post , dar tin sa va anunt ca discutia referitoare la gratar s-a mutat aici :
          Last edited by Thejock3r; 19 May 2009, 12:31. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ihi, nici in ior, ne-au alergat militienii intr-o noapteca faceam gratar
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Dragi colegi, va rog sa va inscrieti pe lista de cazare pentru INTALNIREA NATIONALA DE LA SIBIU cei care doriti pana cel tarziu31.05.2009!

              Va multumesc si va asteptam!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • Peste doua saptamani (sambata 30.05.2009) Erotic Show la Polivalenta .
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • Deci se vine fara prietene(neveste) lasam masinile si mergem la spectacol!!!
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • Zic pas sambata , am parastas.
                    sa faceti poze fara numar

                    Comment


                    • se stieee......
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Originally posted by ady_p View Post
                        Peste doua saptamani (sambata 30.05.2009) Erotic Show la Polivalenta .
                        Pentru cine nu mai are rabdare pana pe 30.05, maine are loc GAYfest....

                        Comment


                        • Te lasam pe tine sa mergi la gayfest...ne pastram pt erotic show
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • idem...


                            Sorine, ma sperii !!!
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • O sa atarn o pereche de bikini folositi la oglinda pe post de bradut ca semn de recunostinta pentru gayfest...
                              sigpic

                              Comment


                              • eu ma duc sa arunc cu petarde si oua clocite. sa se "iubeasca" in intimitatea lor nu pe strada...
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google