Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa intalnirea de azi.
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

    Comment


    • Multumesc Darksid3.

      Va rog adaugati ID-ul Y.mess :loganclub.bucuresti , pentru eventuale schimbari , intalniri , anunturi in interesul clubului.
      Last edited by skandal; 23 May 2009, 19:59.

      Comment


      • lipsesc mesterii de altadata - vorbeste un batran - aviz organizatorilor
        http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

        Comment


        • da ce-o facut silviub?

          Originally posted by mdi_pro View Post
          lipsesc mesterii de altadata - vorbeste un batran - aviz organizatorilor
          poate ne dai si niste nume...nu doar ne arunci asa pastila sa vezi cine sare la castana.
          Last edited by NerviiMei; 23 May 2009, 20:09. Reason: Automerged Doublepost
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • Originally posted by mdi_pro View Post
            lipsesc mesterii de altadata - vorbeste un batran - aviz organizatorilor
            poti sa spui de ce esti nemultumit ... ? sau ce lipseste? poate imbunatatim , mai bine arunci o sugestie decat o melancolie cu gandu` la ce a fost odata ... toti suntem deschisi la orice sugestie ;)

            Comment


            • este frumos ca inca se tin intalniri si ca ne putem intalni, din nostalgia de altadata - sincer lipseste cate o surubareala pe acolo, cate un electrician bun si priceput la toate, un meserias cu softurile, oameni tehnici cu care sa se poata discuta si desfasura cate o activitate - sunt cateva sugestii pentru viitoarele intalniri

              nu vreu sa se atace nimeni, sa dea pe afara sau se simta ofensat ! dar eu spun ca ar fi mult mai interesant si ar fi un public mult mai numeros
              pentru stat pe patura si relaxare se pot stabilii si altfel de intalniri- va multumesc pentru intelegere
              Last edited by mdi_pro; 23 May 2009, 20:44.
              http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

              Comment


              • multumim, domnu` fotografu` pentru frumoasele poze
                Multumesc Cosmin si pentru mestereala la masina, ca de...se mai si mestereste pe la intalniri....

                Comment


                • super tare pozele , si frumoasa zii de sambata ;)

                  Comment


                  • mdi, nu vreau sa fiu nesi dar tu vii atat de rar la intalniri incat nici nu te cunosc si venind asa rar se pare ca nu esti pus in tema cu ce s-au facut pana acum la intalniri : montat actuatoare deschidere portbagaj, schimb placute, montat filtre aer si de polen , K a tot curatat nu sh ce pe la motoare etc etc. Se fac astfel de trebuiri, dar cand e nevoie, cand nu ,se sta la umbra " nucului " !
                    Vezi ca e un thread cu ce ne poate ajuta orice loganist. L-ai completat? sau nu stii sa faci nimic si astepti doar sa fii ajutat...
                    Nu ma deranjeaza sfaturile ,care se adeverest a fi bune, dar primul post al tau mi s-a parut lipsit de orice bun simt ...( ceva de genu..am revenit la intalniri dupa 1000 ani si ce fraieri ati ajuns intre timp...)
                    Multumim Dark ptr modificarea orei..
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • scuzati-ma ca am lipsit!!in special bezme,am vazut ca m-ai sunat....dormeam!am fost de noapte aseara si eram rupt!va jur,m-am trezit pe la 4jumate....am vazut apelu.ce zic,hai ca o iau eu asa usor pe jos....si pe la prosper ma suna gagicamea...are si tasu nevoie de mine ca zugraveste si nu are cine sa-l ajute sa mute mobila!am zis ca a cazut cerul pe mine!!!dar deh'...o vreau pe fi-sa?tre sa ma pun bine cu el))))!maine seara daca se face vreun fulger si trece cineva prin zona dristor poate ma imbarca si pe mine!numa'bine
                      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                      Comment


                      • Am inteles ideea ... dar treaba cu mai mult sau mai putin - paranteza nu-mi apartine - m-asteptam sa vad si pe cineva la munca, dar se pare ca a venit vara - sunt eu mai pretentios poate- dar asa ridicam standardul
                        O sa intru si pe threadul cu ce ne poate ajuta orice loganist merci de sfat
                        Pe data viitoare
                        http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                        Comment


                        • Pana la urma era buna ideea sa montam un elevator la polivalenta ...vad ca solicita lumea....
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • da...si de preferat sa nu se mai scrie intalnire logan club ci service logan club - "apelati cu incredere " ) ( glumesc... )
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • O fo' frumos azi, daca tot va deschideti service dau un suc la jumate celui care imi schimba ambreiajul complet cap-coada manopera tot demontat-montat. E fairplay?
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • eu zic sa schimbam subiectul , nu se va transforma din polivalenta in service auto , daca cineva are nevoie de ajutor tot timpul se vor gasi colegi dispusi sa ajute. nu a plecat nimeni cu masina pe butuci din polivalenta. micile reparatii , reglaje , surubareli si cum se mai numesc , se fac oricum la fiecare intalnire . eu sincer doresc ca nimeni sa nu aiba nevoie dar nu o sa stam cu mainile in san atunci cand situatia o cere.

                                sper sa va acomodati cu ora de vara si mai astept sugestii in ce priveste polivalenta.
                                va rog sa mai notati aici cei care doresc stikere ( cereti exact ce doriti si specificati numarul de bucati si nick-ul )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google