Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ooooo sa traiesti brother,scuzele mele NR.1 si DSIGN DAR SI ALTII AM ZIS da da da the best trade markt ,nu am hard-ul mare,gigabitzi putini si nu pot sa memorez prea multi
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • Eee fara poze nu se poate asa ca poti trece si una bucata Jocker. Eeh, daca nu erau astia cu loganurile galbene SPORT nu ii mai enumeram.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Salut 2 all ! Ma prezint si eu la Poli sambata B-40-FVZ

        Salut 2 all ! ovidiumoisa e id meu sunt nou p aici asa k bagati si id meu p akolo k vin si eu la intalniri si chestii de genu asta !
        Last edited by B40FVZ; 11 June 2009, 19:57. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Bine ai venit printre noi B-40-FVZ. Sa-mi stea pulsul cand ti-am vazut nick-ul de pe forum, am un coleg de serviciu ce are un Logan verde cu FVZ (nu mai retin cifrele) la numar si pe care-l injura de cand la luat desi nu a avut nicio problema cu saraca masina si nici nu am reusit, pana acum, sa-l fac sa se inscrie pe forum sau sa vina la intalniri. Deh, omul vrea Maserati ! Cand ti-am vazut nick-ul tau am crezut ca si-a revenit.
          Gata cu vorbaria aiurea, din nou, bine ai venit in gasca, o sa vezi ca nu o sa regreti si iti vei face o multime de prieteni noi. Cu respect, Adi.
          sigpic
          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

          Comment


          • bine ai venit printre noi B 40 FVZ,poze,ceva cu masina,un avatar ceva,poti veni si seara de seara la ora 21:00 pe soseaua kisselef in rondul dintre ion mincu si p-ta victoriei pe dreapta,baieti valabili fete de gasca,taxa de participare e de 2 pungi seminte nutline si o sticla coca=cola 2L,restul e poveste
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • Si eu prezent Sambata

              Comment


              • azi nu vin, fac economie de benzina pentru drumul de maine

                Comment


                • vINE CINEVA AZI PANA LA URMA??
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • Azi prezent si eu, pentru ca in ultimul timp am cam lipsit......
                    sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                    Comment


                    • imi pare rau k am aflat tarziu despre site-ul asta......as fi venit de la inceput la intalniri...sunt nou aici dar chiar nu pot veni azi la Polivalenta si nici maine la Mioveni....am fost miercuri pe Kisselef sa-i cunosc pe baieti si am vb cu Skandal si mi-a spus in mare despre ce e vb.....de luni incolo voi veni la toate intalnirile la Kiss.....va sdalut pe toti si ramaneti pe roti...
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • salut baieti vreau sa va anunt k nu pot venii la mioveni k sunt plecat in deplasare la scarbici undeva pe la costinesti pentru vreo 2 luni si vreau sa va mai spun k imi pare rau de tot k nu pot sa ajung nici astazi. Drum bun maine si distractie placut sa ne vedem cu bine va salut

                        Comment


                        • vin si eu astazi....
                          Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

                          Comment


                          • ajung si eu azi , pe jos si cu berea`n mana , abatut asa :|

                            Comment


                            • vine si BFF-u, fara copilot( a plecat in tabara)...
                              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                              Comment


                              • Ajung si eu azi.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google