Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inteleg de gluma pana in panzele albe...dar daca ar citi "asupritoarea" thread-ul as avea multe explicatii de dat
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • cum ma, tu, tocmai tu ?!? s-a dat lumea cu cur'n sus bai vere... Gata, s-a dezintegrat brigada... Te pierduram!

      Piei din fata ochilor nostri, ca ne molipsesti



      Te-ai gandit macar pt o secunda ca poate fetele astea 2 nu glumesc?? Ai idee ce pierzi?
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • ce pierde ma ? am vazut eu cum e cu ele.. si nu e cine stie.. dark nu te speria sunt cu tine.. dar.. in ceea ce priveste casatoria... am un cuvant de spus ))))))))
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • nu e cine stie ce ? mama... dar ce ai vazut tu ma ? hai ca m-ati provocat rau.

          ma abtin. ne vedem la poli
          Last edited by playmo; 7 August 2009, 14:51.

          Comment


          • pai hai sa-ti arat.. sa terminam si cu istoria asta )))))))))))
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Bezme, daca gasesti ceva mare si prietenos scris cu cheia pe TOATA masina, sa stii ca noi am fost
              Last edited by ReBe; 7 August 2009, 14:56.
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • va mut la padure la baneasa printre copaci
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Avand in vedere ca in Septembrie se numara bobocii si se incepe scoala, trebuie sa strangem bani pentru a ajuta copii sa aibe tot ce le trebuie si sa invete bine sau sa mazgaleasca ce doresc . Asadar, Skandal ma pus pe mine sa strang bani pentru Casa de copii, suma se stie ca este de minim 10 RON si s-a facut o lista. Cei care sunt inscrisi pe lista si nu numai ei, vor fi rugati sa doneze sumele dorite la intalnire fulger sau la cele saptamanale.

                  Multumesc pentru intelegere.
                  sigpicBIKER INSIDE

                  Comment


                  • Originally posted by bezmeticu View Post
                    va mut la padure la baneasa printre copaci
                    Si crezi ca n-o sa te gasim sa te bantuim?
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • SYA, eu dau astazi la Polivalenta.
                      Cine mai vine azi?

                      Comment


                      • chiar vroiam sa ajung si eu astazi dar munca asta nu ma lasa.

                        Comment


                        • Nici eu nu ajung azi.

                          Comment


                          • Din pacate nici eu nu ajung azi, sunt plecat din Buc. Revin abia maine, asa ca ne videm incepand de maine la fulgere, sau sapt viitoare la poli, asta daca nu apare iar ceva ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • S-ar putea sa trec si eu astazi prin zona. M-am intalnit cu sorin_pss si m-a rugat sa mai dau pe la intalnirele de la Polivalenta. Vrea cineva sa aduc si interfata pentru resoftare? Avand in vedere ca vin pe doua roti n-as vrea sa am bagaj suplimentar la mine.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • Eu ajung la poli, ne vedem dupa ora 16
                                sigpicBIKER INSIDE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google