Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din pacate a trebuit sa ma intorc sa-mi recuperez copilul. Initial am crezut ca sta mai mult la petrecere si am zis sa trec un pic pe la Poli.
    Scuzele mele...
    sigpic
    Ambition 1.5 dc

    Comment


    • yo

      scuze de neprezenta ... DNX, PAU si FUG isi cer scuze ... am pierdut timpul cu montarea arcurilor sport pe DNX
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by gionik View Post
        ..... Noi, astia care am fost de dimineata la Baneasa, suntem cam zgribulti....
        Da` ce facurati, nenea, la Baneasa??? Si care voi???

        Comment


        • Eveniment ******* Sorine
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • salut .. sa inteleg ca urmatoarea intalnire va avea loc sambata viitoare la polivaleanta... o sa vin pentru prima data cu un prieten posesor tot de logan!

            As vrea sa vina KYS sa-i admir masina!

            Comment


            • pot sa vin si eu ?

              Comment


              • Foarte important este ce numar ai la masina. Poate vom avea 2 fuguleti pe-aci.

                Ca si raspuns la intrebare: ia vezi poti ?

                P.S. Bine ai venit!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Foarte important este ce numar ai la masina. Poate vom avea 2 fuguleti pe-aci.

                  Ca si raspuns la intrebare: ia vezi poti ?

                  P.S. Bine ai venit!
                  2 fuguleti... ai fost tare

                  Comment


                  • o sa vin si eu ms

                    P.S. bine v-am gasit

                    Comment


                    • Incerc sa vin si eu si de data asta sper sa nu mai ploua sa fiu din nou singur ...

                      Comment


                      • Sper sa pot ajunge! cos_min_i..crezi ca ai ce admira la ea?? hmmm totul tine de programul meu din weekendul respectiv...
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Originally posted by Thejock3r View Post
                          Sper sa pot ajunge! cos_min_i..crezi ca ai ce admira la ea?? hmmm totul tine de programul meu din weekendul respectiv...
                          da,da..am ce admira...KYS-ul a fost masina care m-a facut sa incep modificarile la CGK ...nu am reusit sa o vad niciodata live.

                          Am dat o tura pe kiselev si parcarea unde ziceti voi k va mai strangeti era blocata si erau vreo 3 masini de politie pe acolo ...

                          Comment


                          • cuc la polivalenta by AGENTUL

                            uite si neste jpg-uri cu un membru care a fost la polivalenta sambata,fuse si PAU ,dar a fost in trecere asa ca am asteptat ceva vreme am vazut ca nu a venit nimeni m-am pozat alone,a mai trecut un nene cu B xx YBI parca dar a dat o tura si a intinso
                            Attached Files
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • buna blondaaa :P
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Salutare la toti,

                                am tot citit forumul acesta dar la o intalnire loganclub nu am fost niciodata,
                                deci intrebarea este evidenta, cand este intalnirea loganclub Bucuresti ?
                                as vrea sa ajung si eu printre oameni pasionati de aceasta masina (am un anturaj anti-logan), poate mai impartasim niste idei noi, daca stiti ceva postati, multam

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google