Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nimeni nu este marginalizat . poate felul tau timid ( cu toate ca nu te cunosc ) de a fi , te face sa nu iesi in fata cu ceva ;)

    nici eu la prima intalnire nu am fost luat de maneca si bagat cu japca in " gasca " .
    fiecare membru a avut un inceput , unii au venit cu masini care meritau vazute si sa facut cerc in jurul lor si altii au facut asta in timp si au reusit sa fie colegi de baza in logan club.
    va rog , sa nu mai folositi cuvantul " marginalizat " pentru ca chiar nu este asa. si ca fapt divers si 2 membrii noi pot devenii buni prieteni.
    pentru membrii noi : priviti primele intalniri ale voastre ca o acomodare si incercati sa va faceti voi remarcati pentru ca nu sta nimeni sa va roage sa intrati in discutii .

    bafta si sunteti bine veniti in logan club.

    P.S. :adaugati loganclub.bucuresti in adresa de mess si putem vorbi mai multe acolo
    Last edited by skandal; 10 October 2009, 18:56. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • mi-a placut faza cu tiganusu ala mic "a cui este masina asta rosie(FOF)... imi dai si mie 5 mii"... app cu cine pot vb si eu pt niste embleme cu logan club ??
      http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=18685

      Comment


      • Pai ala mic venise la mine,sa-i dau 10 mii la care ii fac io n-am dar intreaba a cui e masina aia rosie frumoasa ca sigur are))

        Comment


        • Originally posted by C0zzmyn View Post
          da .. multi membrii noi dar din pacate f dezamagiti... de aceea nici nu se mareste "gasca" care se intelneste deoarece acei noi membrii sunt "marginalizati" si alta data nu mai vin doar de dragul de a se uita la discutiile altora. Frumoase masini !
          Si eu si majoritatea au fost ca voi. Eu nu am fost azi, dar daca totusi aveai atatea intrebari de ce nu l-ai tras pe vreunu deoparte, hai ma frate sa te-ntreb ori stii pe cineva care cunoaste mai bine ?

          Hai capu' sus si curaj ca nu te mananca nimeni. Eu nu sunt membru vechi dar ma uitam si eu la masini si-i intrebam una alta, cum e aia ? cum e ailalta ?

          Salutari si asteptam poze ...
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • De la Vitanis atasez o poza cu cea mai "tunata " masina Nestea Tuning........nici eu nu am mai ajuns azi la intalnire ...dupa ce l-am livrat pe Design la locul de munca am avut un pic de treaba ....astept niste poze de azi daca a facut cineva
            Attached Files
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Alineee..aseara goneai prin pantelimon...nu-ti era mila cand treceai linia de tramvai.... )

              Pt. baietii noi : Eu sunt membru nou...chiar daca am vechime pe forum...ce pot sa zic...prima data cand am fost..asa m-am simtit si eu ... dar...usor lucurile se schimba...nici acum nu am cine stie ce...relatii intense...deoarece nu prea vin... dar ..imi place..aflu lucruri noi ;) .
              Pana acum, nu am fost la Polivalenta sambata, dar eram prezent la fulgere...
              Un sfat: veniti la fulgere si ii cunoasteti progresiv pe toti....
              Numai bine.
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • Bun venit tuturor! asa cum spunea si Skandal....tot ceea ce trebuie sa faceti e sa perseverati..si o sa vedeti cu timpul dupa cateva intalniri consecutive ca o sa se schimbe lucrurile..si o sa vedeti cu alti ochi...o sa ajungeti sa cunoasteti pe fiecare in parte si o sa intrati in conversatii..nu e neaparat nevoie sa vorbim NUMAI despre masini...in primul rand LOGAN CLUB inseamna prietenie. Numai bine

                Comment


                • sa intreb pe cine ? de unde sa stiu a cui e fiecare masina ? ce inseamna pt tine a nu fi timid? eram eu timid .. dar mai erau inca .. 6, 7 baieti la fel de timizi ca mine ... ei intre ei (fiind toti noi) nu erau timizi dar cu voi erau timizi... in fine

                  Comment


                  • am lasat o adresa de mess pe care o puteai adauga in messenger sa vb mai in detaliu ... am crezut ca prin faptul real relatat mai sus de mine si sustinut de colegi , treaba este lamurita , dar vad ca vrei sa te remarci in alt fel decat in modul normal.
                    orice alt comentariu legat de intalnire din partea ta , va fi sters ...
                    sa ai o seara placuta .

                    Comment


                    • @ Felix.....scuzele mele

                      @C0zzmyn daca ai pretentii de la membrii deja existenti sa vina la tine, sa traga de tine, etc.....nu o sa vezi asa ceva. Toti am fost candva la inceput, asculti ce mai vb unu, altul, mai socializezi, intrebi despre orice nelamurire pe care o ai, etc.....si uite asa, usor usor te obisnuiesti cu lumea, lumea cu tine, si totul decurge frumos.
                      Si inca ceva.....nu marimea clubului conteaza cozmine, ci calitatea membrilor, asa ca nu tot timpul marimea conteaza - nu stiu de unde ti-a venit tie ideea ca noi am vrea sa ne marim.....dar este o idee proasta....noi ne dorim sa avem membri de calitate, sa putem sa ne bazam unii pe altii, sa avem ce discuta unii cu altii.
                      In concluzie, sincer, daca vrei sa mai vii esti binevenit, daca nu, ata ete....ramai "marginalizat" (cred ca de fapt, cu atitudinea asta, nu faci altceva de cat sa te auto-marginalizezi)

                      A fost dragut azi, ff multi membri noi, cam innorat, dar a fost bine!!
                      Avand in vedere ca Jokerul a absentat, am facut eu cateva poze cu masinile si cu cei prezenti!!

                      Attached Files
                      Last edited by gionik; 10 October 2009, 20:24.
                      sigpic

                      Comment


                      • Multumim frumos ptr poze.

                        Comment


                        • Mersi,singurul Logan alb de azi

                          Comment


                          • Am rata azi intalnirea , munca asta ne omoara
                            off:Nene gionik , avand in vedere ca paparatzul oficial a lipsit, trecem cu privirea slaba pregatire a ta in arta fotografica . Nu ai reusit deloc sa vezi ''esenta ''
                            Pt cei noi veniti in ''gasca'' , nu trebuie sa va formati o parere asa din prima , veniti mai des si cred ca o sa va schimbati parerea. Fiecare a trecut prin ''faza'' asta.
                            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                            Comment


                            • B 73 PKF yo BOBOCEL ....a fost un pic cam ciudat asa de inceput necunoscund pe nimeni dar nu vreu nici eu sa intru intro polemica gen nu sunt bagat in seama...sper sa fie mai bine data viitoare....salutari tuturor

                              Comment


                              • imi aduc aminte ca primele intalniri nu am scos un cuvant , stateam si ma uitam , radeam la ce spuneau alti...usor usor te acomodezi..asa am fost toti.
                                daca e vrunu care zice ca a fost zmeu de la inceput eu imi mamanc gumele live.
                                si nu suntem tocmai noi aia cu figuri...ca nu avem bmw coupe rosu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google