Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai daca umbli dupa PSS-uri.......la altceva nu-ti mai sta gandul plecasei cand m-am apucat sa fac poze data viitoare te trag in jpg primul bafta
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • Baieti..sambata s-ar putea sa iau in primire o nova...si tre sa ii schimb placutele...care ma ajutati sa le schimb si eu la poli sambata..ca mi-e sa nu-mi prind urechile...
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • SAMBATA 28.11.2009 , se va face un reportaj despre Logan Club Bucuresti , la polivalenta , ora 15:00.
        Se doreste de catre Bogdan Stan - Redactor Auto Expert , sa arate ce inseamna pasiunea despre masini si nu numai , va fi evident si o sedinta foto la care vor lua parte toate masinile indiferent de tuning , se doreste sa se arate un colectiv si ca sa ramana intre noi loganistii un mic secret : tipul a ramas placut impresionat de ceea ce a citit pe forum la sectiunea bucuresti.
        Doresc daca se poate : masini curate , parcate cum trebuie si sa pastram curatenia ...
        Last edited by skandal; 25 November 2009, 12:23. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • adica nu mai mancam seminte?????? pffffffffff
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ba da..e liber la mancat seminte ... dar macar sambata asta sa incercam sa nu mai aruncam pe jos pungile de la seminte , sticle goale de suc .. etc ... ( poate va ramane un obicei ... bun zic eu )

            Comment


            • Scz de off: De acum tre sa ne invatam sa mancam semintele cu tot cu coaja si ambalaj si-n plus sa bem sucurile cu tot cu sticle...Am inteles!! vom incerca si asta... ce nu face omu ptr binele clubului !!
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • am sugerat doar , uf jokere cum le zici tu ca un om mare :P

                Comment


                • o sa fiu si eu acolo
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • o sa vin si eu cu siguranta,chiar daca e pentru prima data strig PREZENT.m-i se pare normal sa fie totul ca la carte,doar suntem loganisti si nu avem coceni

                    Comment


                    • @PCH..te primim cu drag......o sa vin si eu sambata...si nu mai aduc seminte k sa fie curat
                      @skandal..bine puncat dud ...
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • vino si tu dar mai pune un rand de proiectoare
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • prezent si eu
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                          Comment


                          • off incerc sa ajung si eu, dimineata plec pana la valcea, si sper sa ajung la timp pentru reportaj.
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • o sa incerc sa ajung si eu...dar de dimineata plec pitesti-targoviste-fieni...sper sa ajung...off:MCD-ule..ne auzim la telefon
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Maine prezent si eu........
                                sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google