Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent si eu cat mai e vreme buna
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • prezent maine..
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • SAMBATA 28.11.2009 , se va face un reportaj despre Logan Club Bucuresti , la polivalenta , ora 15:00.
        Se doreste de catre Bogdan Stan - Redactor Auto Expert , sa arate ce inseamna pasiunea despre masini si nu numai , va fi evident si o sedinta foto la care vor lua parte toate masinile indiferent de tuning , se doreste sa se arate un colectiv si ca sa ramana intre noi loganistii un mic secret : tipul a ramas placut impresionat de ceea ce a citit pe forum la sectiunea bucuresti.
        Doresc daca se poate : masini curate , parcate cum trebuie si sa pastram curatenia ...


        si va rog sa ma anuntati azi cine merge maine in pitesti la un gratar , plecare din bucuresti ora 11:00.


        prezent azi
        Last edited by skandal; 28 November 2009, 11:51. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • prezent si eu azi... vreau sa ii fac o sedinta foto lui Bogdan Stan ( nu de alta..dar poate n-are poze cu el... )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • si mie nu ?
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • daca promiti ca nu ma papi....ma mai gandesc cost - o punga de seminte
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • ma voi ma puneti la munci...

                Comment


                • hai lasa ca..ai de unde sa dai jos.. pune mana pe galeata..apa..burete si dai bice...psi
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Pai daca vrei curatenie trebuie interzise semintele la intalnirea de azi ...ca altfel va fi covor
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by CataFOF View Post
                      ma voi ma puneti la munci...
                      Sa nu te vad cu capacele alea, fa si tu un efort si pune mana pe coarba si pe cric. Prezent azi!
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • scz..de off buna afirmatia alex mai ales ca un capac i l-a spart "capacel " la munte deci..sus cu janteleee
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • prezent si eu astazi...

                          Comment


                          • Sper sa fim cat mai multi astazi........
                            sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                            Comment


                            • Prezent si eu azi!!!

                              sigpic

                              Comment


                              • Cea mai numeroasa intalnire de pana acum zic eu....oricum a fost foarte frumos..la mai multe aaaa si felicitari baietilor pentru aparitia din revista...sunt mandru de voi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google