Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prima masina e a unuia caruia nu-i plac manelele decat la betie prietenii stiu de ce.....
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • incepem prezentarea colectiei de loganeturi cu ..un ..LANCER ..sa ne traiasca nenea jokeru ,frumoase pozele....bafta
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • unu' de merge on 4 labe... tot pe manele !
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • bravo jokarele , frumoase pozele.

          Comment


          • Multumim domnului fotograf pentru poze.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • s-a ne traesti nenea pozaru, pentru multimea de poze, esti mare
              stii tu... HZP ;)

              sigpic

              Comment


              • Frumoasa intalnire, frumoase poze.....ce sa mai supeeeer!!!Sa traiasca nea pozaru!!!!

                sigpic

                Comment


                • Sanatate pozarului

                  Comment


                  • lolza! se pare ca au fost cam multi curiosi pe acilea. Nu ati avut prea mare rabdare ptr a vedea pozele ) ati tinut dejtu pe "refresh" ? Multumesc pentru cuvintele frumoase! Am pastrat regula de 3 simpla : multe masini , multa activitate , multa distractie = multe poze .
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Foarte tari pozele, este cea mai reusita intalnire de pana acum. Acum vad ca foafa nu mai are pleoape, ce bine arata mai. Multumim Dr. Ing. Coord. Thejock3r pentru minunatele poze pe care le-a realizat, la mai mare!!
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • frumoase poze,felicitari pentru tot ceea ce faceti si regret ca nu am putut ajunge si eu astazi

                        Comment


                        • V-ati distrat..bravo...o noua asezare a masinilor..super tare....
                          Imi pare rau ca nu am avut masina...
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • faina intalnirea mmultumim pt poze
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • cred ca a fost frumos azi, super pozele. cate lucruri se intampla in lipsa mea.....bravo baieti felicitari pentru intanlirea de azi
                              sigpic

                              Comment


                              • Intalnirea de sambata a fost dementiala si plina de surprize, prima, schimbarea locatiei putin mai aproape de sala Polivalenta, masinile au fost toate curate si aliniate, prezenta a fost foarte mare si lume noua,a doua surpriza mai nou Laurica fara frica a intrat in Clubul CBR-istilor cu frumoasa lui motocicleta, sezonul pt motor este incheiat si tot ce sa spun e sa te bucuri de ea cati mai multi km fara incidente, ce sa mai .... pozele spun totul multumita lui Thejok3r, ( datorita lui am prima poza pe motor ).Asteptam si pozele de la invitati speciali.
                                Last edited by skandal; 29 November 2009, 03:20.
                                sigpicBIKER INSIDE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google