Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte frumos a fost astazi ,multumim pentru poze Mario!!!!

    Comment


    • sal

      foarte frumos a fost astazi ,multumim pentru poze Mario!!!!

      Comment


      • a fost prima oara pentru mine cand vin si de acum incolo o sa mai vin...caterinca... si de treaba baietii.

        Comment


        • asteptam si pozele lui bleizer, mai ales cele de grup

          Comment


          • Da sa vina si pozele alea sa le vedem...masini murdare da si multe...flescaiala mai putin .
            Poate o fi mai cald data viitoare ca pe la 6 se cam lasase frigul,In rest toate bune si frumoase.

            Comment


            • intalnire reusita , multumim colegilor din cluj pentru vizita .

              pentru membrii noi , va rog sa incercati sa va lasati amprenta in urmatorul link : http://www.loganclub.ro/forum/prenum...i-t7480p5.html

              Comment


              • nice intalneala de azi...multam for the jpg-uri lui mario....bleizer ,jpg-urile cu cuceritorul inimilor,adica io,mai repede tata....cica au foste neste loganari de cluj,le multumim pt prezenta si le ofer toata stima si respectul ca au venit toooocmai din cluj...si cam atit ca cica scriu prea poetic cand o fac
                sigpic
                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                Comment


                • multumesc mario
                  Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

                  Comment


                  • si iata ca a facut si gelu un post ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • multumesc mvp
                      Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

                      Comment


                      • URA a postat valromu)) bravo gelule incepi sa progresezi....o fost fain la intalnirea de astazi ....
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • ca de obicei vad ca v-ati distrat ....eu am avut drum la brasov si de aceea am lipsit!salutari

                          Comment


                          • Am fost si eu si este super. Baietii sunt de treaba si Loganele frumoase si deosebite.

                            Comment


                            • Originally posted by skandal View Post
                              ...multumim colegilor din cluj pentru vizita...
                              Noi multumim ca ne-ati primit printre voi ...mi-a placut ca vati strans multi, sunteti povestitori si nu in ultimu rand foarte uniti (faza cu ala care sa legat de un loganist si au sarit toti in apararea lui ;))

                              Sa auzim numa de bine.
                              ...de doi lei :p

                              Comment


                              • mishule, bine ca n-ai pomenit si ce i-am urat aluia .
                                Inca n-ai vazut nimic...si celelalte parcari pline, masini curate, disciplina, organizare. Va mai asteptam, ori de cate ori aveti drum prin Bucuresti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google