Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent azi !

    Comment


    • Si eu cred ca ajung azi

      Comment


      • inca indecis.....
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Am spus prezent, pac ! Haide facem gasca si iesim un pic la aer inainte de diseara!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • arogantii la fotbal nimic...14:00 Crangasi
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • vin si eu...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • Originally posted by MCD View Post
                arogantii la fotbal nimic...14:00 Crangasi
                Off: Dani eu n-am mai jucat de foarte mult timp si mi-e ca lesin pe teren, basca am facut si-o febra de aseara de ma doare si gatul ... Mai imi trebuie cateva ture de bloc si promit ca am sa vin si eu cu proxima ocazie ... Distractie faina!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Paste mielul fericit, oul sade inrosit, de rusine s-a scumpit,iar iubitul iepuroi sa va aduca euroi,fericire,sanatate,mult noroc si spor in toate.


                  PASTE FERICIT tuturor loganarilor!!!

                  Comment


                  • hop si eu !

                    Comment


                    • cred k vin si io
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • Poate ajung si eu, trebuie sa alerg putin noua achizitie sa se dezmorteasca cai.
                        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                        Comment


                        • Ajung si eu, aproape ca uitasem, e deja doua' jumate (pe ceasul meu) .
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Din pacate nu mai ajung

                            Comment


                            • astazi nu ajung ....distractie placuta si un paste cat mai fericit!

                              Comment


                              • Hai ca ajung si eu ... opa ... e aproape 4, am uitat sa cad din pat mai repede
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google