Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa nu zici ma beny ca te duci la poli, arzatear focu

    Comment


    • Micul mester,,,bravo lui!
      Iti dai seama ca trebuie sa ii devirusezi calculatorul gratis?

      Comment


      • pacat ca nu am ajuns si eu la poli...am zacut toata sambata

        Comment


        • Daca ai baut vineri se explica caderea la pat
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • pai chiar asta e motivul....a fost ziua unui tovaras! nu pot sa fac nimic de voi!..gata cu offtopicul ca ne cearta nenea skandal

            doar 4-5 poze au fost?

            Comment


            • Originally posted by geo_ultras View Post
              sa nu zici ma beny ca te duci la poli, arzatear focu
              am uitat si de tine ,am ajuns acolo la 2 si ceva iar cand am vazut ca vin nori de ploaie nu ma asteptam ca vor veni prea multi. oricum daca nu eram de mai devreme venit nu mai mergeam pe ploaia aia asa m-a prins deja acolo. data viitoare te anunt ca ma duc,dar nu te iau ) ce loganist esti tu sa mergi cu mine cu sandero.

              @PCH , 4-5 dar facute cu sacrificiu

              Comment


              • Imi pare rau ca am lipsit....
                sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                Comment


                • Originally posted by adrloc View Post
                  sunt la al doilea logan. pe ultimul l-am luat alaltaieri.sunt din buc si am venit pana la arad singur la niste sa zicem rude ca sa ii fac rodajul.as veni si eu la intalnirea voastra. va rog spuneti-mi si mie unde este si daca se tine azi ca eu maine plec.
                  va multumesc si astept un semn de la cineva. respectele mele si va doresc o zi buna.
                  Salutari bucurestenilor. Scuze de off. @adrloc, cum ai ajuns acasa? Pe ce ruta ai mers pana la urma? Ai prins radare? Te-ai lamurit cu consumul? Tot mai ai impresia ca diesel-ul consuma la fel ca benzinar-ul? In rest toate cele bune.
                  sigpic

                  Comment


                  • salut

                    am venit de la arad. duminica trecuta. la cata veti azi intalnire. si unde.
                    nu stiu ce sa zic de consum. acum am vreo 1500 de km. la plecare din arad am umplut rezervorul pana in gat aproape. nu am calculator de bord asa ca nu prea imi dau seama. am venit prin deva sibiu am facut 7ore si 30 de minute. acum sincer eu nu stiu cat intra peste 50 de litri in ritmul in care am pus eu motorina. la bucuresti am ajuns cu doua liniute(pavele ) stinse. concluzia nu am putut sa mi-o formez.

                    Comment


                    • pentru intalnirea de vineri, mai stai pe chat, se va zice unde e ... iar pentru sambata la ora 16 la polivalenta(sus in deal, parcat)
                      sigpic

                      Comment


                      • Incerc sa dau si eu azi o fuga
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • dau si eu o fuga cand ies de la servici, dar nu stau mult
                          sigpic

                          Comment


                          • E posibil sa ajung si eu, daca nu dorm
                            Am ajuns tarziu azi, pe la vreo 3:30 dimineata
                            sigpic

                            Comment


                            • din pacate nu pot sa ajung..plec la tara bafta

                              Comment


                              • nu cred ca ajung azi, am de mesterit la masina, ca tot e frumos afara, vopsit etrieri, schimbat una alta, curatenie si spalat ! ! ! Intalnire placuta! !!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google