Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc mult celor care mi-au raspuns la intrebarea legata de stickere.
    1.5 dci/1.5 dc 65cp/85cp B-49-DYM/B-700-DYM

    Comment


    • cu placere.

      Comment


      • La urmatoarea intalnire se ofera cineva sa ma ajute pe mine si inca vreo 2 sau 3 loganisti din club sa ne arate cum se monteaza un actuator pentru portbagaj ?
        :popa:

        Comment


        • va recomand sa puneti intrebarile la chat...aici riscati sa fiti offtopic,este thread pentru intalnirea saptamanala si atat!!!

          Comment


          • Salutare.
            Am trecut odata anul trecut cu masina mea Tico pe la Polivalenta, si v-am vazut odata (multa lume)...Si mi s-a parut foarte tare.
            Se poate sa trec si eu cateodata cu masina mea ("care nu este Logan") pe la voi sa vad si eu ce aveti pe la masini si sa fac niste poze?

            "La schimb :P" va pot oferii un demo cu un kit de goarne de pe hornblasters.com (daca nu sunt probleme cu inima sau daca doreste cineva sa auda.)
            Daca nu se poate, inteleg perfect si oricum va urez o intalnire cat mai tare ;)

            O seara/zi buna!

            Comment


            • Nu cred ca e in regula sa ne faci poze... adica nu se stie pe unde apar pozele cu motoarele noastre V12, ascunse sub sigla 1.4 si 1.6.
              Poti veni oricand, nu trebuie neaparat sa ai Logan.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Salut! Vreau sa stiu si eu daca sambata 01.05.2010 ne intalnim la Sala Polivalenta la ora 16.00. Daca este ceva sigur si locul unde ne vedem. Eu sunt nou si nu prea stiu cum este cu aceste intalniri . Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine. Multumesc

                Comment


                • in fiecare sambata suntem acolo...si pe soare si pe furtuna dar sambata asta o sa fie o prezenta slaba !
                  Last edited by skandal; 28 April 2010, 13:11.
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • sambata majoritatea vor fi la gratar!
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • Originally posted by misupepo View Post
                      Salut! Vreau sa stiu si eu daca sambata 01.05.2010 ne intalnim la Sala Polivalenta la ora 16.00. Daca este ceva sigur si locul unde ne vedem. Eu sunt nou si nu prea stiu cum este cu aceste intalniri . Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine. Multumesc


                      sambata asta suntem cam plecati

                      intra la sectiunea " iesire la gratar "
                      LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

                      Comment


                      • Locul de intalnire este langa Palatul Copiilor sau sus langa Polivalenta ? E mai greu prima data ce sa fac . Multumesc.
                        Vreau sa ma inscriu si eu in LoganClub Bucuresti.
                        Last edited by misupepo; 28 April 2010, 13:20.

                        Comment


                        • misupepo , am trimis un pm cu adresa de mess loganclub.bucuresti unde poti primii detalii despre intalnire , te rog sa o folosesti ;)

                          Comment


                          • Multumesc frumos si scuze deranjul

                            Comment


                            • Daca Sambata 8-5-2010 este frumos si nu ploua voi fi prezent la Polivalenta cu cafelina de ora 16:00.
                              lipsa text

                              Comment


                              • prezent Sambata cu mufler nou

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google