Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ON...............
    sigpic

    Comment


    • Ies si eu
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • cred ca vin si eu

        Comment


        • apar si eu pe la 22,oo

          Comment


          • si eu si eu
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • Prezent si eu !
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • vin si euuu
                Can't touch this !

                Comment


                • Ajung si eu.
                  B 51 PWW - Loganist.

                  Comment


                  • Cred ca trec si eu.

                    Comment


                    • Pentru unii acuma s-a terminat fulgerul ... cred ca a fost cel mai frumos fulger din sezonul accesta pt unii !
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • sal

                        Imi doresc si eu sa vin la intalnire dar nu stiu unde si cand uitati nr meu de telefin si un binevoitor sa ma sune sipe mine 0767141062

                        Comment


                        • Pai se postează in fiecare zi in care se iese, locatia (constitutiei, biblioteca, kisselef, etc) si ora. Urmareste threadul asta, scrie in românește.

                          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                          Comment


                          • Imi doresc si eu sa vin la intalnire. dar nu stiu unde si cand uitati ,nr meu de telefon si un binevoitor sa ma sune si pe mine; 0767141062

                            Comment


                            • Daca vei urmari acest topic, vei observa ca se posteaza ora si locatia intalnirii.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by vijelie91 View Post
                                Imi doresc si eu sa vin la intalnire. dar nu stiu unde si cand uitati ,nr meu de telefon si un binevoitor sa ma sune si pe mine; 0767141062
                                Vezi ca azi este intalnirea saptamanala de la Polivalenta, la ora 16. Urmareste acel thread si vezi daca se strang persoane!

                                In cursul saptamanii se fac adunari (generale) de la ora 21.00 in urmatoarele locatii:

                                -pe Kisselef, pana in Antipa e o parcarea marisoara si pe stanga si pe dreapta, gasesti loganarii in general pe dreapta (in zilele de luni, marti, miercuri, ajung in general "interlopii", prezenta fiind mai redusa din motive de MUNCA!)

                                -iar vinerea (cand prezenta este cea mai numeroasa) la Constitutiei si daca este inchis acolo, se merge la Biblioteca Nationala, vis a vis de Tribunal (fostul magazin Junior), alteori la Parcul Carol!

                                Urmareste threadul, lumea se anunta aici!

                                @ a.k.a ivan => la treaba dumneata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google