Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unii deja au ajuns acasa... a fost fenomenal...
    sigpic

    Comment


    • asteptam baietii cu impresii de la munte.

      Comment


      • eu primul !!

        super !!! detaliile mai incolo :P

        Comment


        • si cum a fost iesirea la munte? X , alta data o sa fac tot posibilul sa vin si eu

          Comment


          • cititi si voi la intalniri nationale , pozele si filmuletele vb de la sine !!

            Comment


            • a fost super, m-ai vin
              stii tu... HZP ;)

              sigpic

              Comment


              • Super tareeeee!! Marfa locatia aleasa pt haleala. Au existat si unele inconveniente dar s-a trecut peste. Bravo lor , bravo lor , bravo loganistilor
                P.S Frumoasa surpriza facuta de jokerul !!
                Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                Comment


                • si cum ne bucuram noi toti ???? )

                  A fost placerea mea de a va face supriza azi dimineata..si sper sa fi iesit una placuta !!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • unu e joker ! fara numar , fara numar !!! sa intregit gaska ;)

                    Comment


                    • cate masini ati fost de la Bucuresti?

                      Comment


                      • ma jur ca habar nu am ) sa fi fost cam 20 ... cu ce sa mai strans pe drum !

                        Comment


                        • Foarte tare! unde plecam data viitoare?

                          Comment


                          • plecati unde vreti....eu nu pot veni..
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • incredibil!!!!drumul,organizare,oameni,masini,vrem e!suuuper!!!traiasca samanta...ne-am insemnat locul si la rasnov!oricum ceva frumos!as pune poze dar stau cam mult sa le incarc...dar hai pentru voi,ce nu fac?!.sunt doar cateva asa sa va faceti o idee,restul pe threadul de la brasov
                              Attached Files
                              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                              Comment


                              • Am ajuns si eu acasa, dupa un mic ocol pe serpentinele de la Siriu. Consum pentru mine 9.5%, m-ati cam tinut in coloana in frana de motor sau am mers la aspiratie.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google