Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi pare rau pentru pentru colegul nostru. bine ca n-a patit el mai nimic.
    stiu ca nu-i o consolare, dar fierul se face, si eu am avut 2 accidente urate cu al meu...dar bine ca sunt intreg, masina a fost reparata, mai bine sau mai prost.

    oricum nu prea inteleg cum a reusit sa o loveasca in stanga fata fara ca botul masinii sa fie afectat si totusi sa sara airbag-urile. eu am infipt loganu sub un ford trasit si nu mi-au sarit jegurile alea de airbag-uri.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • Important e ca el nu a patit ceva foarte grav,si ca a vut puterea chiar de pe patul de la urgente sa faca haz de necaz Insanatosire grbnica!

      Comment


      • am multe poze si filmulet.. dar sunt prea obosit... e ora 5:23... el este ok, se odihneste, are mana stanga "rupta" e in gips acum, mai face radiografii, zgariat foarte tare la umar... mici zgarieturi la cap... ameteli.. dar in rest.. am glumit si ne-am veselit, dumnezeu e cu tine. masina a fost tractata si dusa la un loc sigur. alte detalii.. maine..!noapte buna
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • Un gand bun si urari de sanatate din partea LC Sibiu! Sa speram ca e ultima data cand avem parte de asemenea vesti...
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Imi pare rau pentru cele intamplate, insanatosire grabnica pentru odorog, oricum fieru se repara, dar viata e mai importanta.....
            sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

            Comment


            • Gand bun si de la mine, multa multa sanatate pentru Odorog. Cum au zis si ceilalti fierul il indreptati important esti tu!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • fieru din masina aia nu se mai indreapta... dar sanatatatea, norocul, ajutorul nostru moral, il va ajuta sa o ia de la capat si va reusi! sa fim alaturi de el!
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Imi pare rau pentru cele intamplate, insanatosire grabnica pentru odorog...si lasa ca,fierul se face bine ca,nu a iesit mai rau..
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Nespus de rau imi pare Odorog ptr cele ce ti s-a intamplat. Sa te repari cat mai repede, ca vezi tu cum rezolvi problema !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Este un baiat deosebit....am intrat la el acolo in salon, eram asa trist pt cele intamplate, si el chiar a avut taria de a face haz de necaz.Insanatosire grabnica, si sa te pui pe picioare cat mai repede!!!!

                      sigpic

                      Comment


                      • Pfff ce veste trista am gasit pe forum ... imi pare nespus de rau pentru el , dar tot ce conteaza e ca e sanatos si ca n-a patit nimic grav,fierul se rezolva cumva...Multa sanatate.
                        1 point 6 litre 8 vsigpic

                        Comment


                        • Odorog fa-te repede bine, facem masina si vii la intalnire soon...mai esti la spital?, poate dam o fuga pe la tine
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • odorog este acasa a venit pe la 12 de la spital si de atunci dorme si va multumeste pentru tot ce ati facut

                            si este bine sanatos
                            Last edited by odorog; 7 March 2009, 18:01. Reason: Automerged Doublepost
                            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                            Comment


                            • o veste buna pe ziua de azi. Insanatosire grabnica ODOROG. Ai grija de tine..

                              Comment


                              • Insanatosire grabnica sefu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google