Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • va multumesc din suflet....nu am cuvinte sa descriu ceea ce simt....o durere imensa in suflet pt disparitia fulgeratoare e lgv-ului...sper din tot sufletul sa il pot repara...putine sanse!oricum mi-ati aratat ce inseamna o familie..mai presus de orice auto voi mi-ai fost alaturi in cele mai grele momente din viata mea!nu pot descrie ce fel m-am simtit cand v-am vazut acolo la spital!!!ar fi multe de spus dar nu am putere sa stau asa mult pe scaun....VA MULTUMESC DIN SUFLET INCA O DATA!nu are rost sa dau nume...poate doar LOGAN CLUB MI-ATI ARATAT CA SUNTETI NISTE PRIETENI ADEVARATI!!!!!.....RESTUL....E LOGAN
    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

    Comment


    • sunt mandra de voi

      Comment


      • Insanatosire grabnica..nu te forta prea mult Poti sa stai intins in pat si sa dictezi cuiva si acea persoana sa posteze si sa te tina la curent cu forumul ce zici?

        Comment


        • facem un fulger ceva pe la spital?
          o samanta un scaun, o asistenta ceva? :d
          Odorog...orice ai nevoie...tipa aici si ne gasim imediat sa te ajutam.
          Facem livrari si la domiciliu.....sa te faci bine Tati
          Last edited by crisneg; 7 March 2009, 21:14. Reason: Automerged Doublepost
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • insanatosire grabnica odorog...bine ca ai scapat tu ca restu o sa se faca
            low....&.....slow

            Comment


            • Insanatosire grabnica. Imi pare rau pentru masina ta dar ma bucur ca ai scapat intreg. Am trecut si eu prin accidente si stiu ce inseamna. Numai bine...
              sigpic

              Comment


              • insanatosire grabnica odorog , sa ne vedem cu bine !!! scuze ca postez asa tarziu dar nu am avut acces la calc de ceva timp .

                Comment


                • Imi pare rau sa citesc vestea asta pe forum da cand s-a intamplat ?

                  insanatosire grabnica si numai bine.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • vineri seara , pe la ora 23 - 24

                    Comment


                    • ceva poze mai clare cu lgv-ul
                      Attached Files

                      Comment


                      • un fleac...m-au ciuruit!ms de poze....in 2-3 zile aflu daca masina se mai merita reparata sau astept pana la alta....ps.nu aveam casco!sunr dispus sa bag ceva bani in ea...sper sa primesc un raspuns favorabil....asta e!
                        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                        Comment


                        • Cum ai reusit coane s-o indoi?...bine ca esti tu ok, fiarele se repara, schimba...etc
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • odorog sunt cu tine.. si orice ai nevoie.. sunt alaturi
                            id: sirchirie
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Am auzit si eu de cele intamplate ..... nu am avut net cateva zile ...bine ca nu ai patit nimic ...sper sa se mai poata face ceva la masinuta ...din cate vad a fost sifonata destul de rau
                              Last edited by gmv97; 8 March 2009, 19:37.
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • Daca nu ai casco eu zic sa o repari orice ar fi.. Cauti la dezmembrari piese si il faci tu
                                de curiozitate, purtai centura de siguranta? explica-ne si noua cam cum s-a intamplat sa invatam din patania ta ceva .
                                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google