Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu purta... a pierdut controlul
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • odorog, din partea LoganClub Sibiu, iti dorim insanatosire grabnica si sa revii cat mai curand pe "roti". Suntem alaturi de tine!
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • m-am speriat foarte tare cand am vazut cele intamplate.
        ne bucuram enorm ca esti sanatos si speram sa poti reface frumoasa masinuta.
        1.5dci
        B-04-RZZ

        Comment


        • Fruntea sus odorog, si drumuri mai bune de acum incolo!!!!
          Conteaza pe noi!!!!
          Numa'bine!!!!!!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • --------------------------------------------------------------------------------

            Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

            Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







            Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
            __________________
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • ERROR 404 - PAGE NOT FOUND
              Oops! Looks like the page you're looking for was moved or never existed.
              Make sure you typed the correct URL or followed a valid link.

              Toate "contine" erorile )
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • ce ar fi de spus....viteza,cauciucuri PROASTE!,sosea umeda,sina de tramvai si asa s-a produs totul!de reparat va fi reparata!mai greu ca nu prea sunt bani dar in 3luni maxm vreau sa o pun pe piciore!oricum va fii un nou inceput,muult mai frumos si mai cu cap!totul depinde de cat de repede ma pun pe picioare si reusesc sa incep munca....cumva o scot eu la cap cu ea!si un sfat pt toti:FACETI-VA CASCO!si nu stati cu cauciucuri kormoran!sunt praf!ms mult de sustinere!a contat mult pt mine!deja incep sa-mi revin usor usor!
                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                Comment


                • @odorog: Ma bucur ca esti bine si ca ai o gandire pozitiva si sper sa iti repari masina cat mai repede.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Afara ie bine....acasa ie bine....dar parca mai bine ar fi un Fulger p'afara!!!
                    Cine se mai baga? 21.30 Kiseleff sau Carol......ce ziceti?

                    sigpic

                    Comment


                    • parca m`as baga la un kiss

                      Comment


                      • Bun bun....sa videm cine mai doreste....cine mai pofteste???
                        Locul intalnirii il stabilim dupa ce vedem ce prefera majoritatea.....asta daca mai vrea careva sa iasa la un fulger.

                        sigpic

                        Comment


                        • vreau si euuuuuuuuuuu!!!! din pacate servesc pe frontul muncii , pana maine dimineata !!! nu ma pot alatura dar va doresc o seara perfecta , si covoare intinse de seminte :P ...

                          Comment


                          • Am fost la carol azi pana la fara 9:50 ... nimeni ....

                            Cu alte cuvinte azi cica mi-am luat si eu autocolanul pentru stalpi si prin mod logic si specific mie ... dreapta fata s-a rupt ... sa ma sterg undeva cu ea de masina si sa-i dau foc ...

                            Comment


                            • fii calm man..o sa se rezolve ! se intampla ptr ca toate le faci pe graba..
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Cosmine deja sunt satul ... in 2 luni jumate am patit la prostii cat nu ati patit toti pana acuma ... am ajuns sa ma uit pe unde merg pe strada de frica ... daca ma vezi zici ca-s speriat de bombe sau nebun.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google