Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • te cred man..oricui i se intampla asta cateodata. Tu esti si o persoana f f f f f f precauta, sceptica etc etc. Fii mai optimist si mai delasator si toate o sa-ti mearga mai bine !
    PS. Daca nu te deranjeaza ca e un autocolant normal iti pot da eu sa-ti pui pe partea dreapta !

    Scz de off...sa trecem pe mess )
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Iesiti in seara asta undeva...sms si mie......am scos masina...
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • ooo parfum , ia zi , mergem la craiova ?

        Comment


        • @silviub-nu mai fii suparat!!!suntem in aceeasi situatie,oarecum.eu am masina de cateva luni si am facut 3 accidente!ultimu chiar grav....si tine cont ca am muncit ceva vreme ca sofer,am avut inainte 1an jumate un break si nu am facut nici cel mai mic accident!am permis de 2ani jumate;)!fii increzator si mergi tot inainte....incearca sa duci si tu masina la un preot....bafta multa!scuze de off!!!
          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

          Comment


          • Tu sa fii fericit ca ai scapat .......din auzite a fost destul de grava lovitura....ai grija
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • MCD-ule hai pe mess...id felix_b11
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • Originally posted by odorog View Post
                @silviub-nu mai fii suparat!!
                Nu suntem nici pe departe in aceeasi situatie ... la mine e vorba de 60 ron ( suma nesemnificativa ) ... pe cand la tine se mai adauga cel putin 2 zerouri in coada ... Eu sunt ofticat ca s-au rupt, nu de bani care i-am dat pe ele ... pur si simplu ca s-au rupt. Acuma caut 2 bucati usa dreapta fata ( si pentru mine si pentru Emil )

                P.S. Deja am servit "fulgerul" de asta seara ... m-am intalnit intamplator cu emil

                Comment


                • Puteam sa facem un fulger in seara asta si venea fiecare cu ce avea un colac o barca cu motor sau vasle sau chiar si cu panze ca batea un pic si vantul.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Eu si Dan MCD am facut un fulger scurt la mec la buzesti

                    Comment


                    • Daca pana diseara nu se strica vremea, si nu ploua.......facem si noi un fulger in seara asta?
                      Propun 21.30 .... Locatia: Unde vrea majoritatea!!!

                      sigpic

                      Comment


                      • Da da!!!am 2 confirmari pana acum!!!Skandal si laur!!!la 21.30 ne vedem la kiss ca e mai bine decat la carol!!!
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • o sa vin si eu..cred !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • silviule, fugi in targ ia alt colant, e vro 40-45 ron, un fas fas d-ala de geamuri, si ti le pun eu sambata ca la carte ;)

                            Comment


                            • Lasa-l acuma pe ala Poate am noroc si gasesc doua bucati dreapta fata

                              Comment


                              • A treia confirmare.......o sa fiu si eu la Kiss, incepand cu 21.30!!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google