Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propun o lista in care sa va treceti frumos pentru stickere: plec acasa ca e ziua lui tata si ajung si la baiatul care ne rezolva.

    pretul unui set de stickere(LOGAN CLUB si www.loganclub.ro) este de 10 ron.(este 250 ron metrul patrat, si la dimensiunile stickerelor iese ceva de genul 9.4 ron setul-restul este cinstea mea ) )

    voi da acest mesaj peste toate threadurile din Bucuresti ca sa fiu sigur ca nu uit pe nimeni, si ca toata lumea va obtine setul.
    incepem o mica lista? va rog sa va completati numele si numarul de bucati NUMAI in acest thread:

    Last edited by crisneg; 12 March 2009, 07:51. Reason: Automerged Doublepost
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • scuze de off...la ce stikere te referi?acelea lu logan club?sau....?
      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

      Comment


      • Da,exact la alea ma refer.
        pana sambata dimineata lista sa fie terminata
        luni le aveti
        Last edited by crisneg; 12 March 2009, 17:28. Reason: Automerged Doublepost
        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

        Comment


        • Confirmati ...ceva in seara asta ( 12-3-2009).......?

          Tot pe KISS daca este si ora 21:30....
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • dane daca e ceva trec si eu,sa ma suni pe la ora aia ca's prin oras ,pop:*
            sigpic
            :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

            Comment


            • Deci...se iese pe undeva in seara asta????

              sigpic

              Comment


              • eu daca e ies.. dar pe la 11 ajung.. oriunde.. astept un msg
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Pe la 21.30 am sa fiu si eu la kiss. Cine mai doreste....cine mai pofteste?

                  sigpic

                  Comment


                  • hai ca vin si eu la kis la 21:30

                    gionik, da-mi un apel sau un sms la numarul 0768711722. ca sa te sun daca nu te gasesc. ca eu is cam distrat.

                    vine si canto
                    Last edited by NerviiMei; 12 March 2009, 21:50. Reason: Automerged Doublepost
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • Domnlue K, ti-am dat un apel ;) Am plecat spre kiseleff. Ne vedem acolo...cum vii pe partea dreapta!!








                      GIONIK SCRIU SI EU LA TINE IN POST CA EU NU POT .(CRISNEG)

                      bezme bezmeee....daca promiti ca nu te dai la mine in masina ) ma iei si pe mine?
                      dar hai mai devremeeee sa prindem si noi cateva seminte de la colegi :P
                      Last edited by crisneg; 12 March 2009, 22:05.
                      sigpic

                      Comment


                      • laure ma bucur ca nu ai patit nimica.o sa treci si peste asta,viata inseamna tot si ma scuzati pentru absenta mea asa de mare maine seara daca se iese undeva apar doar sa mai incalzit afara nu :|P

                        Comment


                        • Ce a patit laur :-s ?

                          Stai asa ca am incurcat laurii ... Am crezut ca a patit ceva si Laur200445.
                          Last edited by SilviuB; 13 March 2009, 09:43. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Atentie dragilor, ca Politia e mai flaminda ca niciodata, mai ales rutiera. Aveti grija la prioritate, viteza, etc.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Aici ai dreptate cam asa e. In ultimul timp sunt cam prezenti pe strazi .
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • la trecerea de pietoni ard rau gaborii...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google