Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dan mcd a spalat masina a facut-o "giugiuc" deci vine si el banuiesc
    sigpic
    :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

    Comment


    • vine frate-miu aka Radu
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • vine si mos catalin

        Comment


        • daca nevasta-mea nu a nascut azi..o sa vin si eu ( CU EA )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Cred ca am reusit sa batem recordul de durata al unei intalniri fulger, am ajuns in casa la ora 8.10
            Dupa o seara faina, pe la carol, apoi niste liniute, kiss, shaorma, s-a gasit un intelept, zis si Grecia, sa propuna o plimbare pana la mare.....evident, ca nebunii ne-am conformat, si pe la ora 2.38 ieseam pe autostrada
            FFFF tare intalnirea, am vazut si marea, skandal a aflat ca ledurile lui din pozitii sunt albastre, noroc cu garcea din constanta, ca el altfel nu si-ar fi dat seama --bun baiat garcea, l-a lamurit ca sunt albastre, si nu ia dat nici amenda --- le-am facut cunostinta masinilor cu nisipul, unii chiar au luat nisip de la mare intr-o punga ( ca cica e fff bun si facator de miracole acel nisip, cand ajungi acasa napoi la nevasta -- evident ca io n-am luat, si cred ca am nevoie de un miracol - skandaaaaal, sa-mi aduci si mie niste nisip la intalnire, daca la tine a functionat ) -- in concluzie, un FULGER tare reusit!!! Ne videm mai tarziu la Polivalenta!!!

            P.S. Asteptam poze de la REBEEEEEEE !!!!!

            sigpic

            Comment


            • Asa gionik? La mare? Credeam ca dupa ce am plecat voi ati mai stat putin si ati fi plecat si voi acasa. Ne vedem la Polivalenta asa e. Nu credeam ca o sa va plimbati asa mult, am ramas prost cand am vazut "o plimbare pana la mare.....evident, ca nebunii ne-am conformat, si pe la ora 2.38 ieseam pe autostrada". Super super a fost aseara mi-a placut foarte mult.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • nu sunteti normali la cap... ce-am ratat
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Lasa danny ca mai sunt si mai vin ... daca ne punem mintea la contributie vinerea viitoare dublam numarul de masini

                  Ce spuneti ?

                  Comment


                  • ce am pierdut

                    Comment


                    • gionik . da a facut minuni !!!! cat vrei?) ne vedem la polivalenta

                      Comment


                      • Frumos , un fulger resusit

                        Comment


                        • misto aseara,eu eram "responsabilu' "cu liniutele ) ... tare rau intalnirea de aseara,sper sa ne vedem si azi
                          sigpic
                          :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

                          Comment


                          • merci merci multumesc dau o bere pentru vorbele frumoase

                            Comment


                            • Radem, glumim dar vem pozele

                              Comment


                              • ma bucur ca am reusit sa mai ajung si eu aseara!mi-era dor de voi!pacat ca nu am putut sta mult...deh' nu mai sunt eu stapan.....
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google