Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Silviuleeeee, nu mai plange, ce naiba.....tu macar ai masina UNICAT !!! Si avand in vedere ca abia am citit topicul cu intalnirile oficiale, , si daca tot te vad atat de deprimat, m-am gandit sa iti aduc diseara cado....o lamaaaaa !!!

    sigpic

    Comment


    • Mai nou masina mea a suferit un mic tuning in jurul orei 4:00 - 4:15 ... Unu cu un scooter mi-a intrat fix in bot in fata blocului ( depasea pe contrasens in curba ) ... Si s-a spoit pe toata masina ... Si asta nu mai e gluma ca cea de pe 1 Aprilie ... e chiar pe bune.

      Comment


      • salut, ma primiti si pe mine ?
        1.5dci
        B-04-RZZ

        Comment



        • bezme....vezi ca-i uameni rai seara in parc...restul e logan :P
          Last edited by NerviiMei; 21 April 2009, 19:34.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • @SilviuB Macar masina e intreaga? Poti circula cu ea? De ala nu intreb, ca daca e bou....bou sa ramana!!!

            @PITT Cum sa nu te primim domle.....chiar esti fff bine venit....sa ne adunam cat mai multi dupa aceasta mini-vacanta!!

            sigpic

            Comment


            • La prima vedere pare intreaga ... dar nu situ sa ma pronunt cat de intreaga e ... ma ajutati si pe mine in seara asta sa vad ce si cum ... La politie nu am mai fost ...

              Comment


              • imi pare rau Silviule ptr cele intamplate . Asadar baieti , in semn de solidaritate ptr colegul nostru, in seara asta nu se mai iese nicaieri. Sa-l lasam si pe Jenica in casa, poate mai are de batut covoare !!!!!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • jenica e napa.. n-a dat semn ) si nu mi-a urat deci.. mai bine sta acasa! silviule spune-mi cu ce te ajut... kandrei stai relax ca am vorbit cu uamenii rai si nu e bai... si daniel merge si primivara
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • jos palaria bezme, mersi mult

                    scuze ca nu am mai stat dar picam de somn plus ca am ramas si fara baterie si era deja panica pentru toata lumea, imi iau eu revansa, promit :P

                    Comment


                    • Scuza cu AM RAMAS FARA BATERIE NU TINE ... Stiai foatre bine ca aveam la mine 4 telefoane ... trebuia doar sa ceri.

                      Comment


                      • @SilviuB: Si pe cel cu scuterul nu l-ai batut asa un pic ?

                        Eu daca eram in locul tau muream cu el de gat ca si asa am o ura pe astia cu scuterele de nu se poate.

                        Da lasa ca intr-o zi cand o sa imi taie fata sau o sa iasa de pe o straduta fara sa se asigure si sa imi dea prioritate de gabarit tot il bat pe unu cu paru fara numar.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • calm, bai acesta, de la Auto Marcu's (si Grup)
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Ai uitat ca mai e si S.A. Te rog frumos domnul dany nu ne jignii.

                            Noi suntem o firma serioasa.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • ce aveti bai cu "donatorii" aaaa pardon "scuteristii" ? ))))

                              Comment


                              • Eu unul daca ar merge cum trebuie pe strada nu as avea nimic cu ei.

                                Si nu am cu toti doar cu cei care nu stiu nici macar un semn de circulatie si se cred singuri pe strada.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google