Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Incepand cu ce ora ?

    Comment


    • 21 sa fie?

      Comment


      • si eu prezent pe la 21:30

        Comment


        • Din pacate, pana duminica sunt "arestat" la domiciliul socrilor...asa ca absent motivat pana duminica....paote ne videm duminica la un daca mai vine careva.
          Grecia....cu parere de rau nu pot fi alaturi de tine in aceasta seara
          sigpic

          Comment


          • Atmosfera marfa la Carol multe masini ...pacat ca a venit ploaia....gionik ce rau ai ajuns
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • deci..super frumos. ce de loganisti frateeee.. ) Le uram bun venit noilor in " bransa ". Frumoase masini au ;)
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Chiar daca vantul si praful au stricat totul (si acum ma irita ochiul drept, simt ca am o pietricica la ochi o porcarie ceva foarte iritant) + ploaia de rigoare, totul a fost super ok mi-a placut, au aparut din ce in ce mai multe masini desi imi pierdusem speranta ca va mai veni cineva la Carol.
                @ SliviuB: sunt foarte misto noile butoane cu impuls!
                @ B 64 MVP: ma bucur ca am putut sa vad si eu in sfarsit masina live cu noile jante, frumoase foc, spor cu casco ala si cu arcurile sport.
                @ GR99WRC: frumoase noile "capace" vopsite gen OZ Superturismo, sa le plimbi sanatos si fara incidente.
                Per total a fost un fulger cu surprize placute.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • multi loganisti multa lume, pacat ca nu am stat mult. Grecule ai niste super jante . Respect !!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Pentru cei interesati :

                    1 MAI LA MARE

                    Chat Bucurestean,discutii,deplasari Ne-/anuntate LoganClub Bucuresti

                    Comment


                    • eu pana la urma nu am inteles unde e intalnirea, spuneti si pvoi clar , tks :P
                      sigpic

                      Comment


                      • Astea fulger nu au un loc anume..depinde unde se stabileste in ziua respectiva.Trebuie doar sa urmaresti topicul si sigur vei afla

                        Comment


                        • Ca tot veni vorba de fulger ...in seara asta un KISS...ceva ?? hai..lume multa !! iesim in aer..sa ne protejam de cutremure
                          Last edited by Thejock3r; 25 April 2009, 20:44.
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • da, si eu fug de cutremur acusi la kiss. pe la 21:30 -22:00 voi fi pe metereze. va astept.

                            a picat vodafoine-ul si orange-ul. ma gasiti pe statie pe canalul 22
                            Last edited by NerviiMei; 25 April 2009, 20:55. Reason: Automerged Doublepost
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • Cred ca o sa ajung si eu in jur de ora 22.Ne vedem acolo.

                              Comment


                              • pozne cu caterinca din seara asta
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google