Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna idee cu Grand Arena, nici nu apuc sa incalzesc motorul si as fi acolo. Nu stiu daca vin diseara, ori meci ori intalnire, ma mai sucesc eu pana atunci, am termen de gandire.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Originally posted by gionik View Post
      Un stelist convins....Respect Ma mir ca mai ai rabdare sa te uiti la meciuri, eu unul mi-am pierdut rabdarea, si de cat sa ma ia inima pe la tv, mai bine ma relaxez la o samnata, o barfa, etc.

      Daca te razgandesti, sau daca te apuca si pe tine inima, si vrei sa iesi....sa nu eziti sa ne contactezi.....venim noi daca e, si te scoatem din casa, nu-i problema

      ha ha ha )) ce tare ar fi sa vina tot alaiul sa ma scoata din casa)) s-ar bloca strada pe care stau Daca nu va fi interesant meciul(desi nu cred asta ca doar e eternul derby) o sa va sun si vin si eu. In functie de stare poate o sa-l sun direct pe Bezme

      Comment


      • cum grand arena fratilor, fac 1ora jumate pana acolo cu toate semafoarele verzi

        Comment


        • Forzza Steaua Laur . Pas si eu, mai am speranta, macar pe Dinamo sa batem .
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bezmeticu View Post
            da tu esti un mare smecher in sine.. )
            Originally posted by GR99WRC View Post
            ce mai MC nu ti ajunge strada ?lasa baiatu n pace
            Mie-mi ajunge ca am doar 75 de cai ... ma multumesc si cu o banda

            Acuma nu stiu ce sa zic de tine ... Crezi ca poti face parte dintr-o comunitate unde media CPilor ( sau cum se scrie la plural ) e ~85-90 ?

            P.S. Eu n-am banii tai sa-i dau pe amenzi ... drept dovada am masina roz / orange / rosie si draq stie cate alte nuante mai sunt pe ea

            Originally posted by Eu4yas View Post
            Forzza Steaua Laur . Pas si eu, mai am speranta, macar pe Dinamo sa batem .
            Ce face ? ... Vai de cozonacii mei daca ia bataie Dinamo ... s-a dus draq tot programul meu de vara.
            Last edited by SilviuB; 8 May 2009, 15:24.

            Comment


            • si eu vreau sa vin!!! cu RATB-ul nu pot veni?
              From all the things i`ve lost i miss my mind the most

              Comment


              • Aloooooooooooo baietii - mergeti si luati fata de-acasa.

                Bine ai venit!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Daca ne spui zona unde locuiesti poate te ia vreun logansit

                  Comment


                  • @Eu4yas multam fain. promit ca dupa ce-mi aduc masina din service o sa fac si eu la fel

                    in tei
                    Last edited by ralukutza; 8 May 2009, 15:30. Reason: Automerged Doublepost
                    From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                    Comment


                    • Visiniu, Tei - Seamana a Crisneg , nu ajutati fata ma baieti ?
                      Last edited by Eu4yas; 8 May 2009, 15:46.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • si al meu e visiniu
                        From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                        Comment


                        • Cristi nu cred ca poate.

                          Comment


                          • Am vazut masina lu' Bezme acum vreo 2 ore pe Calea Giulesti, intorcea dupa un refugiu de tramvai. Nu stiu sigur daca era el la volan, dar masina era sigur a lui. Ori nu era el la volan, ori se simtea rau sau cine stie, ca mergea prea incet.

                            P.S. Welcome Ralukutza.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • pai daca nu a dat paie la cai

                              @vitriol: senchiu
                              Last edited by ralukutza; 8 May 2009, 15:58. Reason: Automerged Doublepost
                              From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                              Comment


                              • pai nu i-a intrat inca asigurarea Casco la masina noua) d-asta merge asa 'incet'
                                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google