Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa asa... pai ce naiba ... trebuia si la noi ceva de genu !!!!

    K-ule daca mai intarzii iti leg baloane de undita de pe masina )))

    bag si eu cateva reguli ))
    1. neeaparat 2 pungi de seminte/masina , sa fie nutline si sa cunoasca tainele desfacerii pe lateral
    2. parcarea se va face numai cu spatele la bordura
    3. cei cu alte masini decat logan sa aduca si sucul
    4. cuvantul GEN se va folosi obligatoriu duap fiecare fratza mai lunga.
    5. sa se respecte punctul 5
    6. vibe fm se va asculta numai cu portbagajul deschis si minim 5 masini cu volumul la maxim/ cei care nu-s houseri sa se mute mai incolo si sa asculte Metallica cu castile in urechi, copii iemo sa steie acasa. iar manelele sunt interzise cu desavarsire<daca cineva baga vreo manea, este obligat sa vina la toate intalnirile din luna respectiva cu minim 2 sticle de suc la 2 litri in fiecare seara si 4 pungi de seminte nutline.

    ))))))))))))))))))))))
    Last edited by NerviiMei; 13 May 2009, 17:02. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • ce nasol e fara masina si permis ... tre sa vin cu RATB-ul

      Comment



      • la asa reguli, hai ca trag si eu cate o fuga pe acolo...
        ce aveti fratilor cu cuvantu GEN ? gen masculin, gen feminin?
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • Dragi tovarasi si compatrioti de astazi intra in vigoare noile reguli LOGAN CLUB! toti cei care nu se supun sunt pasibili de pedepse drastice in functie de gravitatea faptei, iar intentia se va pedepsi mai rau decat fapta !!!
          1. Nu au stickere
          2. Care nu vin la toate intalnire !
          3. Care nu sunt activi pe forum !
          4. Care nu au Logan !
          5. Care nu au masina sau au masina avariata !
          6. Care au tuning in exces !
          7. Care vin la intalniri doar de dragul de a veni !
          8. Care nu au scrisul cu www.loganclub.ro de pe Luneta !
          9. Care au Tobe Sport !
          10. Care merg prea tare (noua nu ne trebuie vitezomani in club)
          11. Care merg prea incet ! (noua nu ne trebe mosnegi in club)
          12. Care nu au un comportament civilizat ( noua nu ne trebuie badarani in club )
          13. Care au masinile prea : albastre, rosii, gri,
          14. Care nu au ITP VALABIL (trebuie copie xerox legalizata )
          15. Cei care nu vin la intalniri cu 2 pungi de seminte nutline mari si nu cunosc tainele desfacerii pe lateral a acestora <Meditatiile le acorda TheJocker contra cost- pret: un Pepsi la 2 litri.>.
          16. Cei Care nu Gareaza/Parcheaza cu Spatele la bordura.
          17. Cei Care au alte masini decat Logan aduc Obligatoriu si sucul
          18. Cei care nu folosesc cuvantul "GEN" dupa fiecare fraza rostita.
          19. Cei care nu asculta vibe fm numai cu portbagajul deschis si minim 5 masini cu volumul la maxim/ cei care nu-s houseri sa se mute mai incolo si sa asculte Metallica cu castile in urechi, copii iemo sa steie acasa. iar manelele sunt interzise cu desavarsire<daca cineva baga vreo manea, este obligat sa vina la toate intalnirile din luna respectiva cu minim 2 sticle de suc la 2 litri in fiecare seara si 4 pungi de seminte nutline.
          Last edited by NerviiMei; 13 May 2009, 17:10.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • uau.. cate criterii..

            Frate, toba sport chiar nu am cum s-o dau jos..

            cat despre desfacerea pe lateral, sunt expert..
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • pentru o secunda am crezut ca ati inebunit si voi
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • sa fie viata... inca nu stiu ce sa le zic la aia cu rolele ) inca ma gandesc

                Comment


                • sunteti dusi cu capul fratilor ) deci..va meditez fara nici o problema. O sa va invat si tainele desfacutului cand si tainele servitului cu degetul mic de la mana )
                  in alta ordine de idei, la ce reguli ati pus...imi dau ban singur) si 3 perechi de palme)
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • deci baieti mi-a facut placere sa va cunosc, dar cum nu ma incadrez la punctul 5 am sa va parasesc o perioada.

                    apropo, cu banii de legalizare a ITP-ului cum facem? ca e criza!!! vre-un notar pe aici?
                    From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                    Comment


                    • Dragi tovarasi si compatrioti de astazi intra in vigoare noile reguli LOGAN CLUB! toti cei care nu se supun sunt pasibili de pedepse drastice in functie de gravitatea faptei, iar intentia se va pedepsi mai rau decat fapta !!!
                      1. Nu au stickere
                      2. Care nu vin la toate intalnire !
                      3. Care nu sunt activi pe forum !
                      4. Care nu au Logan !
                      5. Care nu au masina sau au masina avariata !
                      6. Care au tuning in exces !
                      7. Care vin la intalniri doar de dragul de a veni !
                      8. Care nu au scrisul cu www.loganclub.ro de pe Luneta !
                      9. Care au Tobe Sport !
                      10. Care merg prea tare (noua nu ne trebuie vitezomani in club)
                      11. Care merg prea incet ! (noua nu ne trebe mosnegi in club)
                      12. Care nu au un comportament civilizat ( noua nu ne trebuie badarani in club )
                      13. Care au masinile prea : albastre, rosii, gri,
                      14. Care nu au ITP VALABIL (trebuie copie xerox legalizata )
                      15. Cei care nu vin la intalniri cu 2 pungi de seminte nutline mari si nu cunosc tainele desfacerii pe lateral a acestora <Meditatiile le acorda TheJocker contra cost- pret: un Pepsi la 2 litri.>.
                      16. Cei Care nu Gareaza/Parcheaza cu Spatele la bordura.
                      17. Cei Care au alte masini decat Logan aduc Obligatoriu si sucul
                      18. Cei care nu folosesc cuvantul "GEN" dupa fiecare fraza rostita.
                      19. Cei care nu asculta vibe fm numai cu portbagajul deschis si minim 5 masini cu volumul la maxim/ cei care nu-s houseri sa se mute mai incolo si sa asculte Metallica cu castile in urechi, copii iemo sa steie acasa. iar manelele sunt interzise cu desavarsire<daca cineva baga vreo manea, este obligat sa vina la toate intalnirile din luna respectiva cu minim 2 sticle de suc la 2 litri in fiecare seara si 4 pungi de seminte nutline.
                      20. cei care se gandesc sa faca pauza ca nu se incadreaza la vreun punct, sunt luati cu forta de acasa si nu au voie sa se impotriveasca, decat daca cel care se ofera nu este pe placul lor ca stil de condus si atunci este obligat sa ceara sa fie luat cu forta de un alt coleg coforumist care se incadreaza in standarde.
                      21. cel care a facut pe taxiul va fi rasplatit cu o punga de seminte mare si un pepsi doar pentru el.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • dau 2 pungi de seminte si un bax de zeama
                        From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                        Comment


                        • cu gust de mizda gen ca sa citez din bezme sa nu se simta neglijat. gen
                          Last edited by NerviiMei; 13 May 2009, 17:35.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • nu din ala ca stiu ca nu va place. bezme ai dreptul sa propui o aroma, in afara de mec
                            From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                            Comment


                            • Originally posted by crististreulea View Post
                              pentru o secunda am crezut ca ati inebunit si voi
                              am innebunit, dar in sensul bun GEN
                              de azi noapte sciru si rad de ma doare burta....
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • gen, acuma de cand cu regulile 20 si 21 gen cred ca au inebunit dar spre folosul clubului gen
                                From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google