Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca e la piata Constitutiei vin pe jos
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • si nenea jenuka ce zice bre nea skandale de noua locatie?
      nostalgia ?

      si nenea jenika ce zice bre nea skandale de noua locatie?
      nostalgia ?
      Last edited by GR99WRC; 15 May 2009, 11:23. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • a fost unul din cei care a zis DA

        Comment


        • salutare loganclub.ro bucuresti veneam si eu dar sunt la munca de la 19.00-07.00 asa ca sambata la polivalenta vin ,skandal poate imi dai si mie niste sigle ca sa fiu si eu shme si sa mai vb cu preturile alea pt o capota fata si aripi si poate imi aduce si mie cineva vreo solutie sa curat lipiciu de pe portierele spate,distractie placuta diseara la constitutiei ca nu vin si ioi si sarutmina lui ralukutza ca e si ea o singura fata printre noi
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • bgs .. vorbim sambata , se rezolva

            Comment


            • DA DA DA am fost unul dintre cei care au spus DA....sa mai schimbam si noi nitel atmosfera, daca o sa fie naspa la Constitutiei....ne perindam si prin alte locuri, nu e obligatoriu sa ramanem acolo.
              Asa ca ramane sa ne videm la constitutiei, incepand cu ora 21, GEN!!!

              sigpic

              Comment


              • Gen, e loc de facut nebunii la Constitutiei... Gen, Jenica, filmaciu! GEN, EuGEN, OxiGEN
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • drifturi gen...
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • deci nu vin, daca e cu manifestari dinastea inafara legii....
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • Gen, nu te mai smiorcai... GEN, autoGEN, EuGEN
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • baieti poate vin si eu in seara asta, gen
                        daca vreti sa vin si cu aparatu` foto gen sa ziceti
                        gen

                        baieti poate vin si eu in seara asta, gen
                        daca vreti sa vin si cu aparatu` foto gen sa ziceti
                        gen
                        Last edited by ralukutza; 15 May 2009, 15:45. Reason: Automerged Doublepost
                        From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                        Comment


                        • Originally posted by B 74 NYT View Post
                          salutare loganclub.ro bucuresti veneam si eu dar sunt la munca de la 19.00-07.00 asa ca sambata la polivalenta vin ,skandal poate imi dai si mie niste sigle ca sa fiu si eu shme si sa mai vb cu preturile alea pt o capota fata si aripi si poate imi aduce si mie cineva vreo solutie sa curat lipiciu de pe portierele spate,distractie placuta diseara la constitutiei ca nu vin si ioi si sarutmina lui ralukutza ca e si ea o singura fata printre noi
                          Solutia e in mainile tale, sa faci rost de niste benzina la sticla ca te ajut eu sambata. Am curatat singur toata masina ca si a mea a fost taxi. Sau daca te grabesti, faci rost de benzina, o pui intr-un recipient gol (de-ala de geamuri sa o pulverizeze) si cu o cartela ceva se curata frumos. Mai am si eu nitel lipici pe o aripa o sa il dau si eu jos da' mi-era lene.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Originally posted by B 74 NYT View Post
                            salutare loganclub.ro bucuresti [...] sarutmina lui ralukutza ca e si ea o singura fata printre noi


                            @ralukutza, te-ai lipit :P

                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • dap.. deci ralukutza vine cu aparatu..

                              trec sa te iau, sau isi calca domnulk pe inima si vine si el la ilegalitati? )
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • deci sa va explic cum sta cu lipeala..... nu m-am lipit de nimeni in club (nici nu o sa ma lipesc).... doar pe masina o sa lipesc stickerele
                                daca vreti bere fara alcool spuneti ca mai am niste cutii si sa le pun la rece

                                deci sa va explic cum sta cu lipeala..... nu m-am lipit de nimeni in club (nici nu o sa ma lipesc).... doar pe masina o sa lipesc stickerele
                                daca vreti bere fara alcool spuneti ca mai am niste cutii si sa le pun la rece
                                Last edited by ralukutza; 15 May 2009, 16:41. Reason: Automerged Doublepost
                                From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google