Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da, se intampla. acelasi loc, 20:00 - kiss.
    Last edited by NerviiMei; 24 May 2009, 12:46.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • prezent si io... englezu)
      apropo: kiki la aparat era useru luat si am facut pe "luky" dar e acelas greiere oparit
      imi pare rau ca am ratat grataru nu am stiut de el veneam si noi cu tava de mici si ce mai trebuia... poate se mai face... diseara cred ca o sa apar si io pe kiss

      nu mai folosi prescurtari si nici limbaj gen mirc.
      Last edited by NerviiMei; 24 May 2009, 12:45.
      Pana mea...

      Comment


      • ita, inca niste pozne de la gratareanu... :d
        Attached Files
        Last edited by Thejock3r; 24 May 2009, 12:33.
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Avea si lanceru' trb lui.... cand pac pac , il suna Liviu aka Skandal...buuun.
          -Domneee , noi ne ducem la un gratar , acuma suntem la Constipatiei, hai ca mai stam pana la 8jumate.
          -Bine skandale hai ca vin.
          Era ora 8:04, eu prezent la intalnirea mitsu, abia ce ajunsesem, dau noroc cu toata lumea zic de 2 ori "Aha, e marpha !" , cand se face 8:16, urmand ca eu sa plec spre logan club meeting (sau fest :P ).
          Ajung la Unirii, dau sa fac stanga, cand Gionik isi exerseaza claxonu' pe urechiile fatucei incepatoare din fata, facand in acelasi timp semn ca eu sa intorc. 2idei m-au traznit la intrare pe rondul cu fantana lu' peshte: a)dau inapoi intorc in intersectie cand toata lumea are verde sau b)judec faza ca Bezme (fara casco) si fac rondul complet.
          Cu varianta B in "mana", dai si prinde hardralaii care aveau pohta de goana. La Junior , era fericit, la acelasi semafor, in spatele lor la 10 masini. La urmatorul semafor (Mobifon), zice o tanti cu un 307 ca ea vrea sa taie calea lancerului, pt ca i-a curs rimelu in timp ce il aplica ,pricina claxonului de strutz strans de oo al mitsubishi-ului. Ajung intrun semifinal glorios la rondul Alba-Iulia, infig coastele in aripioara dreapta a scaunului si viraj stanga cu 90 km/h, ca dee trb sa ii ajung paa baieti.
          Intalnire cu lacrimi de bucurie (asa am vazut eu) cand am ajuns la Muncii, dau cu stanga, accept injuraturi de la Bezme, iar Gionik parca o vede pe Andreea Marin aka Lanceru' .
          Acum eram in randul lumii, goarna spre Obor, cateva preinfarte pe drum ( una cu un polo, avea aspacardin sub limba ); iesim spre Pantelimon, eu iau de gat cateva guri de canal, cu gandul la singuratatea greu de indurat a galmei din cauciucului dreapta fata, oprim pt aprovizionare, timp in care Canto ne arata ca e Jedi de partea buna a fortei ( laseru' era verde ;) ).
          Aprovizionati, eu cu 5 mii in buzunar, gratie talentului de aurolac care l-a indrumat pe Liviu intro parcare, plecam....cand brusc oprim toti, ca fata Jokerului ( SA ITI TRAIASCA ) sa se puna "pe burta" la o nanik . Ajungem la locul cu pricina , ne pozitionam, cum care cu masina pe diagonale tangentiale, Gionik ocupandu-se de luminozitatea necesara cu citatul "TU ai xenoane , baga lumina, tu ai woofer baga muzica, iar Lancerule tu le ai pe amandoua, pune masina cu roatele in sus".
          Ne-am apucat de gratar, eu am inceput primul ( mi-am deschis o punga de seminte si am lasat pe altii ), pana la un moment dat cand a inceput sa urle foamea in mine, cum urla in Tomu ( poate chiar mai incet ), si am zis ca trb sa imi gatesc niste mititei asa cum imi plac mie .
          Restul se vede in pozele Jokerului ( SA ITI TRAIASCA ).
          Last edited by Lanceru'; 25 May 2009, 02:06.
          No Stress !
          http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

          Comment


          • waaaa... ce limbarita are omu ... ce de cuvinte toate la olalta ... asta e bun de povestitor ...

            Comment


            • Ce multe cuvinte ! )

              Incercam sa il egalez pe Jokeru' (SA ITI TRAIASCA), dar o poza face cat 1000 de cuvinte
              No Stress !
              http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

              Comment


              • sal all acum am picat de la muncile de noate home si la cat eram de obo am citit citatul facut de...lanceru'...tare rau baiatu' asta in a predica bv...eu nu va pot onora cu prezenta nici in seara asta ca de muncim ca sa traim si traim ca sa muncim si sa ne ramina si noua de-o saminta 2,dar miercuri vine baietelul din mine si el pe la kiss sau unde ne-om mai intalni,sa aveti toti o zi bengoasa @ B 74 NYT
                Last edited by NerviiMei; 25 May 2009, 11:24.
                sigpic
                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                Comment


                • Tare rau asta micu' cu Lanceru'... Nu-l mai luati cu voi ca asta scrie romane pe spinarea noastra.

                  In alta ordine de idei, sambata a fost intilnire oficiala Club Seat, organizata de Porsche Bucuresti Vest.

                  A fost o adunare reusita, cu mancare, beutura, concursuri pentru membrii clubului si apoi proba de indemanare, jaloane in parcarea showroom-ului, cu un Seat Ibiza 1.2 pus la dispozitie tot de Porsche.

                  Am participat si eu la concursul de indemanare, am avut un timp bun (intre primii 10, din 60 de participanti, am avut al 6-lea sau al 7-lea timp). A mai participat si Soran, care a fost cu o treapta mai sus decit mine.

                  Eu zic ca ne-am clasat excelent, avind in vedere faptul ca este prima competitie de gen la care am participat, avind in vedere numarul mare de concurenti si punind la socoteala faptul ca masina era o totala necunoscuta (mama ei de acceleratie cu potentiometru, se gandea si ea sa accelereze tocmai cind vroiam sa franez). Am impresia ca membrii clubului stiau dinainte si configuratia traseului, iar unii dintre ei conduc zi de zi masini cu acceleratie "drive by wire" .
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • "drive by wire" asta e buna.. da ce mah, e Eurofighter?? ) in seara asta se face ceva??
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • Domnule Viperutzu, solutia tehnica numita "drive by wyre" este adoptata, in ultima vreme, de foarte multi producatori de masini.Ei dezvolta solutii prin care elimina tot mai multe comenzi mecanice din habitaclu catre compartimentul motor. in principal pentru protectia soferului.
                      sunt deja masini la care pana si directia este drive by wire. oricum stai linistiti ca au cel putin inca 2 circuite de back-up fata de cel principal, in caz ca iti roade firele vreun soricel.

                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • ba, am vb cu nea dsign si cu DomnulK, sa facem o excursie la pitesti la uzina...
                        cica Dsign a fost la excursie acolo si a fost misto, cu ghid alea alea
                        macar vedem si noi cum ne asambleaza aia loganele.

                        noua ni s-a parut o idee misto, daca va suna bine si voua, il rugam pe nea Skandal sa sune la vocea clientului, sa organizeze o treaba d-asta

                        Comment


                        • ciomu, nu ne mai da bre in gat. trebuia sa raman secret, acu o sa trebuiasca sa-i luam pe toti.

                          glumesc. dar deocamdat anu se va putea datorita proiectului dacia ala nou care trebuie tinut secret, parca duster ii zice.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Diseara ora 21:00 kisselef .. prezent

                            Comment


                            • Originally posted by tomu View Post
                              ba, am vb cu nea dsign si cu DomnulK, sa facem o excursie la pitesti la uzina...
                              cica Dsign a fost la excursie acolo si a fost misto, cu ghid alea alea
                              macar vedem si noi cum ne asambleaza aia loganele.

                              noua ni s-a parut o idee misto, daca va suna bine si voua, il rugam pe nea Skandal sa sune la vocea clientului, sa organizeze o treaba d-asta
                              Merg si eu sa le iau putin mortii si familiile intr-o calatorie frumoasa ( bine ii iau la altceva dar cenzurez ) si sa le arat ce rahat de vopsea au + toate cele la masina!!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google