Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma alatur protestului tau domnule silviuB
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • cand lume anu are ce face, isi gaseste .... dar ar fi marfa ideea cu plimbarea prin fabraica de masini

      Comment


      • cred ca ajung si eu la kiss daca nu ma duc la tenis...
        @DomnulK: Scuza-mi incompetenta si incultura, stiu ca sunt dobitoc, dar cand ma uit in jur prind curaj.. )
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • adica ne faci dobitoci pe toti sau nu inteleg ...?? zi-mi ca nu e adevarat ceea ce cred sa nu cumva ca la intalniri , cand vii, sa nu mai scuip seminte pe jos..ci in alta parte :|
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • @Joker.. era un status.. l-am vazut la unu pe mess.. o zicala.. o chestia amuzanta.. acu nu stiu cine s-a simtit, cine nu, dar nu a fost cu adresa si nici cu intentie.. pur si simplu am avut ocazia si locu perfect intr-o propozitie sa folosesc o gluma pe care am auzit-o si mi-a placut.. repede va mai suaprati.. iar pentru semintele alea aduc o patura daca vrei..

            P.s. era cam ca semnatura ta treaba..
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • Unde mai precis in kisselef?
              sigpic

              Comment


              • unde a fost patinoarul pe dreapta ... adauga loganclub.bucuresti pe messenger ptr mai multe detalii

                Comment


                • viperutu..stiu statusul..dar nu avea nici o legatura cu noi ceilalti ( in jur...eram noi ). In legatura cu mottoul meu..cand voi tace la vreo contra cu tine cam trebe sa-ti dea de gandit ! ;)
                  In alta ordine de idei..distractie placuta in seara asta..
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • era statusul meu )) si-mi place si e original si nu vreau sa-l copieze nimeni
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • hmmm sal niciodata nu am indraznit sa te rog sa-mi trimiti poza cu fosta masina dar bine am facut ca am vazut aici cat de rau a fost avariata
                      http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                      Comment


                      • nu te-ai lovit? mai traiesti ?te fac o intalnire?
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • Originally posted by Vip3rutzu View Post
                          @Joker.. era un status.. l-am vazut la unu pe mess.. o zicala.. o chestia amuzanta.. acu nu stiu cine s-a simtit, cine nu, dar nu a fost cu adresa si nici cu intentie.. pur si simplu am avut ocazia si locu perfect intr-o propozitie sa folosesc o gluma pe care am auzit-o si mi-a placut.. repede va mai suaprati.. iar pentru semintele alea aduc o patura daca vrei..

                          P.s. era cam ca semnatura ta treaba..
                          Viperutzule.....toate bune si frumoase, ne vedem la fulgere, regionale, oficiale....rade.....glumim, dar sa nu uitam nitel ca nu suntem prieteni de-o viata, frati de cruce, etc.....suntem niste oameni care ne-am cunscut prin intermediul unui forum.....dar asta nu inseamna ca suntem frati (cel putin nu unii dintre noi....conteaza si timpul petrecut impreuna, ca in orice "relatie").
                          In sensul ca, eu unul, cel putin, nu imi permit glume de astea cu cineva cu care d'abia daca ma cunsosc.....adica, vb aia....pana ajung sa imi permit anumite glume, mai am nitica paine de mancat.
                          Daca x sau y nu comenteaza la adresa unei glume deplasate, asta nu inseamna ca ti le si permite.....ci doar nu isi bate capul...pana intr-o zi cand va rabufni

                          Sfatul meu.....hai sa o lasam mai moale cu glumele de genul asta, sa gandim de 2 ori innainte sa scriem ceva, macar pana ajungem sa ne tragem nitel de sireturi....desi, nici atunci nu este binevenita o gluma de genul asteia!!!
                          Trebuie sa ne respectam intre noi, si sa nu uitam de unde am plecat
                          Parerea mea!!!

                          sigpic

                          Comment


                          • gionik te descalt... te trag de sireturi ))
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Exact asta spuneam....cu unii ne permitem, cu altii nu !!

                              Vezi ce faci cu descaltatu ala, ca s-ar potea sa te ia un somn subit....asa vreo doua zile

                              sigpic

                              Comment


                              • )) si pleci cu shcoda ca am cashhco
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google