Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nasol dsing
    semafoarele alea de la victoriei cica sunt dalea inteligente , daca nu e flux la semafor pe kiseleff , la primu semafor treci , dar la al 2-lea prinzi galben , care e la 20 de metri unu de celalant.
    jegurile stiu...si profita.

    Comment


    • Inteligente pe dracu', era o invalmaseala pe kiseleff in noaptea aia...
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • si logic ca te-a luat pe tine, un logan modificat si cu toba de se aude si la relanti...najpa rau dani, stiu cum e fara masina, nu fara carnet, dar tot per pedes esti
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • salam alekum.. care doriti sa va dati in masinutze carusele sau ce stiu eu ce va astept la rm sarat dristor cica e mare circ acolo sunt mutat asta seara acolo care doriti ma cautati agentul paza si protectie 009 nicu nyt o seara minunata all si maine vin si eu la constipatiei daca se preconizeaza ceva ciao ciao P.S. aveti grija la semafoare,treceri de pietontzi si cedari de treceri,sunt pusi pe luat permise astia de la militie sa nu mai pateasca si altii ce a patit colegul si prietenul nostru
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • in seara asta ceva?? daca e...la kiss ma vedeti impingand carutzu
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • vin si eu.. desi am zis ca nu mai vin la intalniri pana nu-mi pun bara
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                Romania nu se dezminte. Primesc amenda de 540 lei si suspendare 90 zile pentru o plansa foto in care se vede juma de Logan si un numarde inmatriculare neclar, pe care un om obisnuit,care nu cunoaste masina, nu l-ar putea citi. Deci am pierdut un meci.

                Acum imi iau 240 lei amenda si 30 zile suspendare pentru un semafor idiot.

                Mai am un meci de pe Mihai Bravu, suspendare 90zile si amenda 240 lei
                Deci sa inteleg ca ai 7 luni de suspendare ?


                Originally posted by Thejock3r View Post
                in seara asta ceva?? daca e...la kiss ma vedeti impingand carutzu
                Leagal de masina si vin eu sa ma sui in el ... Imi imprumuta MCD-ul casca ... Reising mancati-as
                Last edited by SilviuB; 28 May 2009, 17:11.

                Comment


                • si ce jokere nu iti place e sange din sangele tau si tre sa fii mandru si sa umbli cu nasul in spatiu nu in nori ca sunt prea aproape,o seara buna si ne vedem maine la constipatiei,ma duc sa ma pudrez ca plec la munca o seara plina tuturor
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • poate-mi fac si eu aparitia astazi. mai am niste seminte de ieri cu sucul cine vine?
                    From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                    Comment


                    • Daca apuc sa-mi duc bara la voSPit il aduc eu..
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • Vin si eu...la 21 la kiss?

                        Comment


                        • eu munca... maine nu lipsesc ...

                          Comment


                          • 21 la kiss
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Cred ca dau si eu o tura
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • ajung si eu.. 21:30..
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google