Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi pare rau Dsign dar las ca trec repede,cine ma mai duce pe mine acasa))) poate iau si eu o poauza si invat ptr permis ) vin eu si te iau ,daca ai incredere ))....
    sigpic

    Comment


    • pt asta seara se preconizeaza ceva pe undeva un gratar ceva ? asta seara va onorez cu prezenta powered by B 74 NYT
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • auzi ma nyt... daca mai facem gratar.. noi trebuie sa punem cu 3 in fata ))

        nu, dar data viitoare stiu ce facem.. il luam si pe boby si cand e masa gata.. o inconjuram ) si nu mai plecam
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • astazi in constitutiei la ora 21 : 00 .

          Comment


          • Atentie mare daca ajungeti pe la Kiss.... e foarte aglomerat.....risc de accident ))

            On: Daca la pauza e 3-0 pentru steaua apar si eu. Distractie placuta
            Attached Files
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • conteaza bezme cat punem in fata noi sa ne simtim bine alturi de ceilalti si restul e tacere,vine si baiatu la constipatiei si 3-0 pt cine pt steaua pai mai stiti cum se dau atitea goluri nu tin cu nimeni ca fotbal glumesc
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • Cred ca va onorez si eu cu prezenta in seara asta ca nu v-am mai vazut de mult.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Atentie mare daca ajungeti pe la Kiss.... e foarte aglomerat.....risc de accident ))

                  On: Daca la pauza e 3-0 pentru steaua apar si eu. Distractie placuta

                  Se vede ... circula bara la bara

                  Comment


                  • deci stire de ultima ora ... la constitutiei se pare ca este ingradit , probabil concert .... ne vom vedea la KISS ora 21:00 ...

                    scuze dar nu am avut cum sa ma informez de acest eveniment ...

                    Comment


                    • Daca mai mergeti la Constitutiei vedeti sa nu va calcati pe picioare si cu alte cluburi. Am mai trecut in cateva seri si am vazut spre exemplu ceva skode, altadata erau seat-uri.
                      Nu dau cu parul, doar voiam sa va spun .......

                      @Silviu: Sa vezi tu ce claxonau , era o galagie de nedescris
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • sa-ti fie rusine...numai vin nicaieri..atata proasta organizare nu s-a mai vazut nicaieri :|
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Vin si eu diseara, Kisseleff ora 21:00, sper sa nu va suciti sa nu va gasesc acolo.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • cu siguranta o sa fim la kiss

                            Comment


                            • nu vin.. proasta organizare.. hârcã... sanje..
                              sa dea ploaia aia mare peste voi... iar peste steaua un avion in ghencea prabusit

                              poate vin si eu
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • ora 21, KISS sa fie...sper sa nu ploua.
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google