Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de acolo plecam la mare.
    clar.
    fara comentarii

    Comment


    • Nu imi spune de doo ori.....ca cine stie.....

      sigpic

      Comment


      • deci vin si eu diseara la kiss?? e cazul sa-mi iau slipii de baie??
        Last edited by skandal; 5 June 2009, 19:56.
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • viperutule .. nu la kiss .. la constitutiei ...

          Comment


          • Pana la urma unde se face intalnirea din seara asta ?
            MotorSport pentru 402ml.

            Comment


            • constipatiei.. ma duc la baie ))
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • dute , tradatorule...

                Comment


                • S-a mai consumat un fulger reusit!! Dupa o seara linistita in buc, cu glume, barfe, Mc Donalds, cativa nebuni - io, catalinord,fof,viperutzu, si nebunul de boby am plecat usor spre brasov.
                  S-a vazut rasaritul de la panorama, ceva deosebit....iesea soarele frumos dintre munti...chiar romantic apoi o vreme superba si peisaje ff faine la intoarcere.
                  Pacat ca nu am fost mai multi, iesea super tare....dar oricum a meritat!!


                  P.S. Bezme.....ofofof....ce se intampla cu tine?

                  sigpic

                  Comment


                  • Culcati-va ca a fost reusit de tot aseara, n-a fost frig, vreme buna, Grecia nu a fost cu voi??
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • baaaaa, mie mi-ati zis ca mergeti lam MC si ati plecat la brasov ? huuuuuuuuoooooooooo

                      Comment


                      • Am fost la Mc pe B. Vacarescu....de acolo la Mc la Buzesti...am arso nitel pe acolo, am mancat, si abia apoi ne-am facut siesta intr-o plimbarica mica spre BV. Dar, daca imi aduc bine aminte.....tu parca oricum stateai prost cu finantele....asa ca poate e mai bine ca nu ai stiut.....te inglodai in datorii dupa aia

                        sigpic

                        Comment


                        • sa va fie rusine ca nu l-ati laut pe ciomu!!!!! statea si el o data capra si gata... ))
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Capra ... capra....dar cine se risca la ciomu? Daca ii placea, nu mai scapai de iel pana la urma urmei a fost spre binele lui


                            sigpic

                            Comment


                            • ce viata frumoasa pe unii brasov ehehehe,ceva in seara asta pe undeva sau poli la 16:00
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • E de speriat cat poate manca BEZME.....dar unde bagi atata nene.......ms pentru suc
                                MotorSport pentru 402ml.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google