Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • diseara kisselef ora 21:00

    Comment


    • ihi...se accepta...voi fi oarecum prezent.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • este vreo intalnire in seara asta?? .... sau nu am inteles bine.... k sunt nou pe aici si as vrea sa particip si eu la astfel de intruniri..... astept un raspuns... va salut..
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • @Mario Popa este o intanlire in seara asta la ora 21 in parcare pe kisselef!(intre arcul de triumf si piata victoriei,e un cerc in drum).Care se mai baga????
          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

          Comment


          • mai exact unde era asta iarna patinoaru...defapt e un mare bustean pe partea aia
            pe cealalta parte suntem noi

            je suis prezent...cred

            Comment


            • stiu unde este....dar am o problema....e ultima etapa a campionatului si sunt putin mai mult microbist ))..... dar as putea veni dupa meci , asta in caz k mai ramaneti..... chiar as vrea sa vin k ar fi prima mea participare si sunt curios ce se intampla....astept un raspuns...va salut pe toti si ramaneti pe roti...)
              Last edited by skandal; 11 June 2009, 00:14. Reason: Automerged Doublepost
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • depinde o sa gasesti lume acolo pana pe la 22-23-24-00-01....depinde de vreme si de cheful loganistilor.
                Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                Comment


                • si daca tot vii prima data tre s aaduci seminte nutline de floarea soarelui si cola

                  si ai putea sa renunti al tentativa asta de finala<fotbalul in romania nu se mai joaca de mult pe gazon ci in diferite cluburi de noapte> si la o samanta cu cola sa te simti printre noi ca pe stadion cu exceptia ca la noi nu iese cu cafteala.

                  eu am plecat spre kiss...se ya there...
                  Last edited by NerviiMei; 10 June 2009, 20:02. Reason: Automerged Doublepost
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • stiu unde este dar am o mica problema.....azi e ultima etapa si sunt putin mai mult microbist ) dar dak stati ceva mai mult dupa meci ajung mai mult k sigur......astept un raspuns...va salut pe toti si ramaneti pe roti...
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • kisselef ora 21 : 00 , ajung si eu

                      Comment


                      • da, da, da ...si eu prezent.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • vedeti ca aveti un om nou pe forum, e din bucuresti, si saracu posteaza pe unde apuca in disperare sa vina la intalniri... ovidiumoisa e id lui de mess
                          luati-l si la mioveni ca vrea sa vina
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • mersi domnulk & skandal,pt mutarea mesajului,poate se gasea totusi cineva,unde la-ti aruncat nimeni nu s-a uitat,dar mersi,asta seara nu pot veni la kiss ca sunt de noapte 3 zile
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • ajung si eu , sper ca o da cu ploaie

                              Comment


                              • Un Helin...ceva nseara asta? Ne videm la kiss, incepand cu ora 21.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google