Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • K-ule fati rugaciunea sa primesc banii azi ca altfel nici nu stiu cum vin maine la munca...ce sa mai vorbesc de ajuns la kiss :P

    Comment


    • eu sa imi fac rugaciunea? da ce-i salariul meu? eu eventual dau niste acatiste....

      p.s. NU m apricep la chestii legate de biserica, deci daca am spus vreo tampenie .... sa se stie ca e in spirit de gluma.

      stiu ca se dau unle chestii de bine si altele de rau...sper ca acatistele is de bine.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • noi estem glumeti..

        Comment


        • Originally posted by vodka View Post
          K-ule fati rugaciunea sa primesc banii azi ca altfel nici nu stiu cum vin maine la munca...ce sa mai vorbesc de ajuns la kiss :P
          poate gasesti pe cineva binevoitor sa te imprumute!

          Comment


          • si apropo incepatorii trebuie sa vina si cu 2 shaorme pt greii clubului mua B 74 NYT si pt BEZME da te rog frumos glumim vino doar c u5 pungi de seminte mari nutline si 3 sticle coca-cola sau pepsi la 3 litri si vei fi primit cu o strangere de mina la coltul usii glumesc incepatorule fiecare dintre noi am fost la fel,pt inceput cu seminte si coca-cola cat doresti tu sa iei cu shaorma glumeam dar cum orice gluma are un gram de adevar poate ne lipim si noi(NYT&BEZME) si semaca e prezent asta seara adica io
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • nu ma imprumut ca-s pana-n gat de datorii...raman cu ea-n mana dupa ce dau tot

              Comment


              • unde-i Ady_P?!?!

                bre Adi, mai bine deschizi o cooperativa de intrajutorare gen caritas. uite ce bineo ajuns vantu :P
                Last edited by NerviiMei; 16 June 2009, 13:43.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • am inteles dar nu cred ca iti iese treaba cu saorma :P. eu vin cu dorinta de prieteni noi, cat mai multe discutii folositoare pe forum si cu ... loganul

                  Comment


                  • vezi ca nu prea avem gagici printre noi... si alea care is sunt putin ocupate.

                    NYT, poatre da domnul viperutzu saormele , ca oricum e pieton si nu mai cheltuie banii pe gaz. daca va da voua, vreau si eu una mare de la HELIN cu pui shanghai, fara iute si ceapa dar cu multa maioneza!
                    Last edited by NerviiMei; 16 June 2009, 13:47.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • asta e un lucru nasol ... dar poate reusim sa cooptam :P

                      Comment


                      • ai d-ales....ori loganari ori in cafenea sau unde vrei dupa gagici....

                        Comment


                        • doar ciomu coopteaza ca el are ceva cu o "capra"!

                          daca cooptati stati linistiti ca nu o sa va lase cu ochii in soare pentru mine, ca pe mine ma uraste femeile..... :P
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • parca scria o fata pe forumul asta .... ?
                            Last edited by idanny; 16 June 2009, 13:52.

                            Comment


                            • idanny preferi teava de esapament?
                              sigpic

                              Comment


                              • nu, nici loganu nu-i fidel, se mai pupa cu ford transit, cu alt logan...

                                cienva spunea odata ca: sa n-ai incredere in femei si in franele de DACIE. si loganul e tot dacie deci....si el inseala. c'est la vie!
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google