Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • parazitii cantau cu franele de dacie... cum poate a mai scos-o cineva inainte, nu stiu.
    sigpic

    Comment


    • sinx nu am incercat ... dar nici curios nu sunt

      Comment


      • Originally posted by DomnulK View Post
        nu, nici loganu nu-i fidel, se mai pupa cu ford transit, cu alt logan...

        cienva spunea odata ca: sa n-ai incredere in femei si in franele de DACIE. si loganul e tot dacie deci....si el inseala. c'est la vie!
        Tare asta
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • pai sa nu mai zici ca preferi loganu`
          sigpic

          Comment


          • gata ... imi retrag cuvintele ...
            am sters si post-ul ....

            Comment


            • mai am si eu lapsusurile mele....crezi ca tin minte toti hiphoperii?
              eu prefer in dacie, sau ep camp, sau in padure, sau in cort...si neaparat cu o femeie sau mai multe femei..
              cand voi fi batran promit sa incerc cu fereastra deschisa :P
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • pun pariu ca iese iar poveste lunga de cateva pagini pana diseara si o sa apara skandal sa ne panalizeze pe toti, pardon pe voi ca pe mine nu poate :P si de aia imi permit sa va antrenez la offtopic .

                mai biune facem un chat pe mess<conferinta sau cum s-o numi> :P
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • cand voi fi batran promit sa incerc cu fereastra deschisa :P
                  si cu ea pe geam

                  Comment


                  • Originally posted by DomnulK View Post
                    pun pariu ca iese iar poveste lunga de cateva pagini pana diseara si o sa apara skandal sa ne panalizeze pe toti, pardon pe voi ca pe mine nu poate :P si de aia imi permit sa va antrenez la offtopic .

                    mai biune facem un chat pe mess<conferinta sau cum s-o numi> :P
                    pai hai

                    Comment


                    • nu, cu ea pe geam si pe balcon am incercat.... vreau doar eu si cu fereastra deschisa, dar cand voi fi batran si senil.
                      bine, o sa ziceti ca batran sunt. aveti dreptate da nu-s inca senil :P
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • sa te auda/vada lumea ce tarzan vei fi tu?

                        Comment


                        • si eu prefer sa naufragiez pe o insula plina cu femei decat sa aterizez intr-un depozit de masini
                          skandal e baiat bun... nu uita de unde a plecat
                          sigpic

                          Comment


                          • deci presimt ca iese ceva de nedescris. au aparut la orizont pe topic asa:
                            DomnulK*, bezmeticu+, gmv97, idanny, Lanceru', Phanthom, sinx....ce-o urma dumnezeu cu mila...da eu raman la ideea ca trebuie s aincercam oriunde avem ocazia.
                            recunosc c ain lift inc anu am incercat, din motivul ca mi-e firca sa urc cu liftul.
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • in piscina la strand
                              am mai vazut yo 2 acu multi ani cand eram pitic si imi placea sa ma uit prin ochelari pe la fund

                              Comment


                              • Pot sa zic ca am fost la Fulger aseara .....m-au pescuit Laur cu Sin si Bezme de pe Gheorghe Polizu.
                                Am dat un shanhai mai Gionik, o gura pui => 3 guri ardei iute, dupa ce am mancat s-a umflat taratza in Bezme,NYT si fratemiu ) s-au dat la un skandenberg :P
                                No Stress !
                                http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google