Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si cine a castigat? sunt tare curios...
    sigpic

    Comment


    • cu subiectu asta doar faceti ratie la filmele xxx ) nu sunteti seriosi...ala de acum 3-4 randuri

      Comment


      • mi-ai luat vorbe din dejte

        Comment


        • macar nu avem fantezii cu capre :P

          ne vedem diseara! hasta la revista , baby!
          Last edited by NerviiMei; 16 June 2009, 14:18. Reason: Automerged Doublepost
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • capre? pfuai de mine... multumesc aluia de sus ca inca nu am ajuns asa departe... sau mai bine zis asa rau
            sigpic

            Comment


            • A castigat NYT tot :P
              Bezme vs fratemiu => Fratemiu
              Bezme vs Eu => Bezme
              Bezme vs NYT => NYT
              NYT vs fratemiu => NYT
              Eu (cu stanga) vs NYT & FRATEMIU (cu dreapta) => EU
              Eu vs NYT+Bezme+Fratemiu+Viperutzu+Sinx+2 shaormari => Ei (au trisat ca au facut podu')
              No Stress !
              http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

              Comment


              • bah
                voia ati facut acolo combinari de n luate cate k la patrat plus radical din integrala din pi r partart supra radical in arcsin de x supara 7 pi r patrat.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • Oricum se cam umflase taratza in noi de pe drum )
                  sigpic

                  Comment


                  • eu uizc s amai lasam subiecte si epntru diseara al 21:00 la kisselef. va astept sa dezvoltam subiectele deja incepute.

                    mai im insa o singura dilema: cine aduce capra pentru tomu ?!?!??!

                    viperutzu..daca vii fara shaoarme de la helin, te-ai ars pe bot.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • K-ule ma vad nevoit sa iti respect decizia! Din pacate nu am cum sa ajung. La 23 intru la munca. Oricum destul offtopicuri... si as mai fi scris cateva ca sa aiba skandal ce face cand intra pe forum
                      sigpic

                      Comment


                      • daca ajung sa-mi traduci si mie formula aia de mai sus...daca stii ce inseamana

                        Comment


                        • Nuuu k-ule am facut asa
                          -exista un interval I , o functie f:I -> R si punctele a si b apartin intervalului I, astfel incat a este mai mic decat b. Daca se indeplinesc conditiile ca f sa fie continua si derivabila pe intervalul a si b care aprtin I , va exista cel putin un punct c care aprtine intervalului a si b astfel incat f(b) minus f(a) supra b minus a va fi egal cu f prim de c.

                          No Stress !
                          http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                          Comment


                          • hmz... aveti chat mai ... este un thread ptr off-topicuri ...

                            deci sa inteleg ca aseara loganistii de noapte sau " fulgerasii " au petrecut fara inhibitii si au facut ca mujchii sa le sara din tricouri pe mesele de la saormerie ... bv mai sper sa mai faceti

                            diseara prezent al doilea loganel rosu din parcarea de la kisselef.

                            Comment


                            • Originally posted by Lanceru' View Post
                              Nuuu k-ule am facut asa
                              -exista un interval I , o functie f:I -> R si punctele a si b apartin intervalului I, astfel incat a este mai mic decat b. Daca se indeplinesc conditiile ca f sa fie continua si derivabila pe intervalul a si b care aprtin I , va exista cel putin un punct c care aprtine intervalului a si b astfel incat f(b) minus f(a) supra b minus a va fi egal cu f prim de c.

                              raspuns corect: o vecinatate epsilon
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • diseara care mai doreste care mai pofteste la kiss ora 21:00,e s-a transormat shaorma de berbecut in muschiulet la pachet si am facut si eu fite m-am dat balena in cutia de conserva
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google