Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • viperutzule ce faceai la 3.20 pe net azi dimineata??
    as veni si eu la kiss astazi dar din motive bine intemeiate nu pot si mor de oftica
    From all the things i`ve lost i miss my mind the most

    Comment


    • Originally posted by ralukutza View Post
      viperutzule ce faceai la 3.20 pe net azi dimineata??
      as veni si eu la kiss astazi dar din motive bine intemeiate nu pot si mor de oftica
      eu te-as intreba ... dar tu ce faceai la ora aia pe net ?

      Comment


      • @ralukutza: n-aveam somn.. navigam.. asa e cand esti student in sesiune si stai acasa la orele alea ca n-ai cum sa iesi fara masina sau bani de taxi.. bani pe care-i strang sa-i iau shaorma lu k-ul )
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • bah
          era o gluma cu shaorma...nu e nevoie sa-mi iei. da banii pe taxi si iesi in oras la 3:20 noaptea....
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • idanny: faceam ultimele cosmetizari la licenta
            Vip3rutzu: - io daca eram in sesiune la ora aia dormeam de taiai lemne pe mine
            - pai nu e mult de la 3.20 pana pe la 4.30 cand incepe sa circule Ratb-ul, zabovesti putin cu navigatu` si uite cum economisesti banii de taxi si ne faci la toti cinste cu shaorma
            From all the things i`ve lost i miss my mind the most

            Comment


            • da mah stiu.. si eu glumeam ).. aseara m-am culcat la 4:20 si m-am trezit acum juma de ora..
              s-ar putea sa vin si eu azi daca am cu cine..

              p.s: ralukutza tu mananci shaorma? .. nu s-ar spune ;)
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • viperutule ... iar te intinzi la chat ...

                Comment


                • daca veneam, te luam eu si nu am tarif de taxi, la mine o cursa dus-intors = o shaorma cu usturoi, adica nu usturoi cu shaorma
                  From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                  Comment


                  • shhhh....a intrat "big bang boss" sa traiesti nyt-ule pt vorba asta
                    vine skandal si va taie chatu

                    si ca sa fiu on-topic: diseara nu-mi fac aparitia :P

                    Comment


                    • scuze pt off-topic
                      From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                      Comment


                      • Originally posted by ralukutza View Post
                        idanny: faceam ultimele cosmetizari la licenta
                        Vip3rutzu: - io daca eram in sesiune la ora aia dormeam de taiai lemne pe mine
                        - pai nu e mult de la 3.20 pana pe la 4.30 cand incepe sa circule Ratb-ul, zabovesti putin cu navigatu` si uite cum economisesti banii de taxi si ne faci la toti cinste cu shaorma
                        multa bafta !!!

                        Comment


                        • pentru chat, folositi cu incredere topicul acesta: http://www.loganclub.ro/forum/cafene...-t9670p12.html
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • CONCURS

                            Comment


                            • De ce nu te bagi tu mah ...la cel mai tare exterior ca acum ai oglinzi
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • acum cat mai ai timp Skandal ca tot ai zis ca vrei sa le schimbi si pe astea.)....va salut pe toti si ramaneti pe roti.....

                                scuze pt limbajul de mirc.....nu se va mai intampla.....va salut pe toti si ramaneti pe roti...

                                ce faza tare.....s-au lovit 2 la mine in fata blocului...un bmw cu un avensis(vinovat)...si tot asta vinovatul face gura mare....mai mai sa-l ia si la bataie pe ala ca de ce nu s-a oprit sa treaca el...daca eram in Beirut il impuscam....va salut pe toti si ramaneti pe roti....
                                Last edited by Mario Popa; 17 June 2009, 19:02. Reason: Automerged Doublepost
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google