Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lanceru' View Post
    Nuuu k-ule am facut asa
    -exista un interval I , o functie f:I -> R si punctele a si b apartin intervalului I, astfel incat a este mai mic decat b. Daca se indeplinesc conditiile ca f sa fie continua si derivabila pe intervalul a si b care aprtin I , va exista cel putin un punct c care aprtine intervalului a si b astfel incat f(b) minus f(a) supra b minus a va fi egal cu f prim de c.

    Blestemata fie toata analiza din care am dat lucrare miercuri, in ultima saptamana, dupa ce marti am dat teza! Lancere, din acest moment pot sa-ti spun ca imi aduci aminte de chestii neplacute.
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • bataita la incepatorii care promit ca vin si numai vin(lipsa de seriozitate ),nu va voi onora cu prezenta asta seara,mosneagul din mine e obosit,sa traiasca BIG BANG BOSS skandal mare boier mare caracter si nici K-ul nu e de lasat,sa aveti toti o seara buna si distractie pe masura
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • off-topic : ia uitati-va la Jenica "tiiiiit tiiiiiiiiiiiiiiiiit", ce duios se benocla el la pasarele


        Ia zi jenica tata, aia cu costum roz iti placea, nu?



        In alta ordine de idei, in majoritatea filmuletelor, masina lui Jenica apare cu un mic defect: face tot itmpul tiiiiiiiiiiiit ttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttttt !!! Cred ca e ceva stricat la ea. Nu stiu cum sa va zic, dar Loganul vine cu claxon bi-tonal
        Attached Files
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • ))))))))))))) ce tare ai fost nene dsign..Dar mai tare am fost eu ca am stiut sa ma camuflez )) tiiiiiiit tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittt.. asa face masina lu jenica ca e bucuros stapanu asa in general. Deci mai bine sa faca asa..decat deloc
          PS. Jenicaaa...care dintr eele??..huh?? ))
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Nu esti sanatos bre dany bre.....ff tare poza. A draq claxonul meu....ce sa ii fac frate.....e castrat "jeep" ul meu

            Jokere, las ca ne facem noi mari si ne luam claxoane !!!!

            Iar cu trufandalele alea.....ce sa ii faci mai nene.....draq....cin nu se uita o arde gay...sa mor io....cand e carnea tanara pe ea....cum sa nu analizezi? Vorba lu tomu.....capraaaaaaaaa

            Jokere....aia mica in rosu.....mama mama.......promiteeeeee multe....pt mai ncolo....s-o iei asa de mica sa o cresti.... "bunesa wanna be" ehhhhh

            Last edited by gionik; 17 June 2009, 22:18.
            sigpic

            Comment


            • Ce sa cresti ma la aia? Ca-ti da lectii de nu stii pe ce usa sa mai iesi...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Rebe ..... analiza neanaliza trebuie sa o stapanesti ca sa mergi mai departe :P

                  Gionikaaaaaaa vin alea cu "arfe" de Mioveni :P si te invata de nu mai ajungi acasa )
                  No Stress !
                  http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                  Comment


                  • jenik , of of of .. numa cu ochii dupa nuca verde ... :P da tre sa fii tare in claxon pentru carne tanara ))

                    Comment


                    • daia am cazut asa urat in apa..
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Skandal...mai analizeaza poza aia nitel.....extremele nu se pun....aia in rosu....de unde si vorba - mica mica, dar ridica - ce bine era dezvoltata pt varsta ei, oaileeeeeeeiiii!!!!!
                        Se vede ca e hranita sanatos, fara E-uri....nu ca la noi aici la bucuresti, unde mai e nitel, si ne dau astia gratar cu cartofi prajiti, la tub de pasta de dinti!!!

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by skandal View Post
                          da tre sa fii tare in claxon pentru carne tanara ))


                          pai eu ce ziceam aici... tiiiiiiiiiiiitt tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttttt

                          nu mai face nimic jenik de-acuma...
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Asta asa de incheiere:

                            Mada (sotia) zice... "Moama ce tzatze are pustoaica aia !!!" Deci, daca pana si ea a sesizat-o.......cum credeti ca ar fi putut sa-mi scape mie?

                            sigpic

                            Comment


                            • a mancat tzatze cand era mai mica....da spatele ce promite jenica daca tot ai analizato? :P

                              Comment


                              • Mai trebuia sa manance si un pic de cur, dar oricum, merge frateeee.....doar daca o ardem ca si vulpea cu strugurii la care nu ajunge si zice ca sunt acri...atunci da....poti sa zici ca e naspa

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google