Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ihi. pe putzu lu zamfir sa mergi tu si cu jipanele. eu ma lipsesc, mai bine ocoloesc pe stefan pana al victoriei decat sa merg pe piatra cubica si offroad.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • adevarat K-ule , fac zi de zi drumu ala , noroc ca sunt cu aia de la munca.

      Comment


      • hihi...e misto cu masina de servici
        "ce-i aia? GROAPA...n-are nimic da-i in ea"
        ce mai rupeam yo matizu-n doua pe vremea cand eram pe post de sofer sarea toata tabla de pe el

        Comment


        • e cam rupta strada aia ... si eu tot ruta stefan cel mare - victoriei ...

          Comment


          • da voi ati vazut gropile alea din mijlocu pietei victoriei?
            cum vii de pe iancu de hunedoara sau dinspre ana ipatescu (lascar catargiu actual) spre aviatorilor se face o singura banda pe stanga ca sa poti sa te duci pe calea victoriei...cam pe unde stau jigodiile cu radare si ochii beliti
            eeeh cand ai ajuns la semafor sunt vreo 4-5 gropi tata de-ti aduni roata cu tot cu amortizoare suspensii si ce mai vrei tu

            Comment


            • si mai sunt si semafoarele de tot respectu in zona aia.. atata mai trebuia sa mai si incetinesti
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • oooo da...n-am dejte la maini si picioare sa le numar pe toate

                Comment


                • pai da ma.. ca va puneti suspensii sport.. va taiati din arcuri.. si in loc sa mergeti.. topaiti
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • vipere daca vrei te iau eu......sa-mi spui ora si locul.......va salut pe toti si ramaneti pe roti....

                    @ idanny: unde in Iancului stai ca si eu tot pe acolo stau?
                    Last edited by Mario Popa; 18 June 2009, 17:52. Reason: Automerged Doublepost
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • @ idanny: unde in Iancului stai ca si eu tot pe acolo stau?[/QUOTE]

                      sorin ???

                      Comment


                      • mitica.. !! AOLEUU maica...!!!!... SUrprize Surprize )))
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • s-ar putea ...

                          Comment


                          • vipere te sparg )
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • de ce bezme?? ce-am facut? )
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • prezent si eu in seara asta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google