Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da herastrul dar trebuie sa ne vedem la kiss deoarece nu toti stiu unde este locul acela in herastrau . propun ca pana la ora 22 : 00 sa fie prezenti la kiss toti cei care vor sa mearga in herastrau ... dupa ora 22 raspundem doar la telefoane si poate nimeriti )

    Comment


    • oke. zis si facut: 21:00 kiss. dupa care ne mutamla 22:00 in herastrau.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • vin si eu.. cine ma agata si pe mine de tricou si ma taraste pana la kiss in spatele masinii?.. nu de alta dar trebuie sa-i dau 10 lei lu skandal si 1 leu lui mario .. si dupa aia plec )

        ..glumeam.. nu plec, dar nu-mi place sa am datorii
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • lasa Viperutule ca pentru leul ala cand nu voi putea veni eu cu masina vei veni tu sa ma iei.......sorry dar nu pot veni in seara asta pt ca trebuie sa ma duc pana la tara si ma intorc maine dimineata.......dar la 16.00 voi fi la Polivalenta......(de la tara: branza, rosii, .....din astea de vara)
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • punem de-o salata )
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • Originally posted by Mario Popa View Post
              lasa Viperutule ca pentru leul ala cand nu voi putea veni eu cu masina vei veni tu sa ma iei.......sorry dar nu pot veni in seara asta pt ca trebuie sa ma duc pana la tara si ma intorc maine dimineata.......dar la 16.00 voi fi la Polivalenta......(de la tara: branza, rosii, .....din astea de vara)
              Mario maine la polivalenta sa vi si cu o salata cu branza :P

              Comment


              • ce ar fi maine la Poli sa facem o salata pe capota......eu vin cu rosii, ardei, castraveti, branza........dar o slana si o ceapa cine se incumeta..
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • Originally posted by Mario Popa View Post
                  ce ar fi maine la Poli sa facem o salata pe capota......eu vin cu rosii, ardei, castraveti, branza........dar o slana si o ceapa cine se incumeta..


                  oricum nu merge slana pe caldura asta ... iar ceapa ne face sa mirosim urat ... asa k te asteptam cu o salata pe capota :P

                  Comment


                  • bafta tuturor si distractie placuta in seara asta...eu trebuie sa plec ca e mai libera iesirea din Bucuresti....ne vedem maine la 16.00 la Poli
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • Ne videm la KISS incepand cu ora 21!!!

                      sigpic

                      Comment


                      • ajung si eu mai tarziu daca mai e cineva sa citeasca

                        Comment


                        • Stire: cineva ne-a "furat" parcarea de la Kiss. Am trecut azi pe acolo si era inchisa parcarea pe dreapta cum vii spre Victoriei iar pe partea cealalta era mai aglomerat decat de obicei.
                          Parcarea este inchisa cu gard de plasa iar in ea sunt cateva tiruri si niste corturi.
                          sigpic
                          ^Logan turbat (WIP)^

                          Comment


                          • Uniunea Internaţională a societăţilor de transport rutier ......... au o expozitie sau ceva de genul asta....... oricum de maine nu vor mai fi deci ne putem intalni tot acolo........daca nu mergeam in herastrau....
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • kiss in seara asta careva?
                              eu ajung pe la 21:00 - 21:30 maxim. see ya there!
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • Pleaca maine dimineata cineva la Pitesti, cu noaptea-n cap???????????????Help.me

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google