Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baieti eu nu vin, as veni maine seara dar am o presimtire ca o sa am sange in alcool
    From all the things i`ve lost i miss my mind the most

    Comment


    • ...scuze k am pormis participarea dar din pacate nu am terminat de facut o macheta care-mi trebuie maine dimineata ... imi pare rau ... have fun

      @mario: tre sa produc bani sa am cu ce sa vin ... altfel benzinica ???
      ps: si eu stiu unde stai ;)
      Last edited by idanny; 22 June 2009, 20:08.

      Comment


      • stiam ca nu vei veni...eram linistiti..spor la macheta
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • scz ... ma revansez cu o punga de seminte si o cola ?

          Comment


          • @ idanny: deci, cum s-a spus: cine promite ca vine si nu apare la intalnire va fi Punk'd-uit....cum am zis mai devreme: imi voi face timp in seara asta si vei fi " sanctionat "
            P.S. : eu inca nu am promis ca vin si nu am mai ajuns......deci mai este pana atunci...
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • maine am cel mai greu examen din sesiune.. si stau si invat...sper ca nu glumiti..nu vin azi la fulger..ma revansez!
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • @ Bezme: tu nu ai zis ca vii si te-ai razgandit....dar idanny am vazut ca de multe ori a facut asta, dar in seara asta i-o fac, iar cine vrea sa ma ajute ar fi bine ca deja am o idee crazy.....
                P.S. : si eu stau si invat ca martea viitoare am licenta.....dar juma de ora mai incolo tot ies...
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • @mario: deja faci prea mult caz pe chestia asta ... pur si simplu nu am cum si este prima data cand am promis .... asa ca ...
                  ps daca nu te poti abtine nu face damage ...

                  Comment


                  • @ idanny: ai vazut pana acum la cineva damage????????? stai linistit ca vei rade maine toata ziua.....
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • va sparg pe amandoi..stati chill )
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Dar de ce nu vorbiti voi pe topicul respectiv ca sa nu mai faceti offtopic aici?

                        Comment


                        • bezme minte!
                          e singur acasa si face harem si nu v-a invitat pe nici unu din voi
                          From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                          Comment


                          • Lasa`i laure , sa nu se mire cand no`r mai putea intra pe forum.
                            PS. pe la 10 am ajuns la kiss , parcarea goala...asa ca am plecat acs...m`am bagat la cantar straic si somn.

                            Comment


                            • Pai bine mai bezme mergi pe burta?
                              Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                              Comment


                              • pai..ralucutza a testat terenul la mine.. acum..sa vedem ce si cum
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google