Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent si eu diseara.. NYT nu-ti mai ajunge al lu ralukutza..? ) pacat ca nu vii azi.. am cumparat o cola la 2L pentru faza de aseara si cred ca se bea
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • da, stiu eu id-ul lui dany<dsign>.

      bah..lasati fata in pace si vedeti ca iar sunteti off topic...cred ca trebuie sa va reamintesc zilnic sau sa penalizez cate unul pe zi pana va potoliti.

      Năpârcă...ai grija ce postezi ca esti luat in vizor.
      Last edited by NerviiMei; 25 June 2009, 18:29.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • tocmai am zis ca vin diseara la KISS si ca aduc si cola.. mai on-topic de atat..

        p.s. pls nu mai folosi apelativul "Năpârcă".. suna ca naiba.. apreciez..
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • bine domnule guşter şef, te aşteptam.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • Deci cine se mai anunta pentru diseara?

            Comment


            • Cred ca ajung si eu...in ceea ce priveste partea cu Helin ..o sa fac o vizita innainte sa vin
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • stati acasa.. maine dau examen...de va intalniti..sa dea d-zeu potopu ala mare sa va curete de pacate si ganduri rele
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • ai avut gura aurita bezmetico ))
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • ca tot timpu )
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • gmv-ule sa nu uit sa-mi aduci si mie conducta ai ade la baterie
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • pentru vineri ... CONSTITUTIEI .. urmata de ... ? o mica plimbare ceva acolo.

                        Comment


                        • bai baieti a murit nenea jackson.
                          dupa parerea mea romanii vor avea de suferit pe urma mortii lui Michael Jackson.
                          ..............Cum?
                          Iata: Sunt tipice expresiile "sa moara mama", "sa moara Veta", "sa moara ce-am pe casa", sa moara Bibi", etc...
                          il auzim zilnic cand cineva nu te crede ce zici, si aduci acet ultim "argument" pentru a intari ceea ce ai zis.
                          Am auzit si "sa moara Michael Jackson" de multe ori!
                          Nu am apucat vremurile lui celebre...dar numai citind discografia....am ramas masca
                          Problema e ca expresia "sa moara Michael Jackson" NU va mai putea fi folosita, pentru ca expresia a murit odata cu artistul. FOARTE NASOL!!!
                          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                          Comment


                          • Originally posted by skandal View Post
                            pentru vineri ... CONSTITUTIEI .. urmata de ... ? o mica plimbare ceva acolo.
                            Diseara p la ce ora la Constitutiei??, as vrea sa ajung si eu

                            Comment


                            • la ora 21:00 sau dupa.. si mi-a spus skandal sa nu-ti zic ca trebuie sa aduci seminte si suc prima oara cand participi la intalnire.. deci n-o sa-ti spun..
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • vin si eu....sper
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google