Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai ce facem??ca la mine pica deja???daca e schimbare ceva de plan,dati si voi un sms (0762659079)
    sigpic

    Comment


    • cine poate sa trece sa ma ia si pe mine??? 0721246886
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • Meteorologu din mine zica ca nu tine mult si sa oprit
        sigpic

        Comment


        • Frumos!... a fost frumos si ma bucur ca am ajuns.

          Comment


          • tre sa scot catalizatorul si ce mai am prin portbagaj....vreau revansa.

            cine are sa-mi doneze un metru de cablu de alimentare statie..ca bulangii astia nu vor sa vanda la metru.
            Last edited by NerviiMei; 11 July 2009, 02:42. Reason: Automerged Doublepost
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • nu credeam ca se strang atatia, chiar daca afara ploua.....mi-a placut tare mult aseara...........hmmmmm

              Comment


              • domnulK mergi pe strada maica domnului si gasesti acolo cablu ecranat de 50 ohm,scz de off
                asta seara se preconizeaza ceva,vad ca e innourat?

                nu stiu cine acuza ca a dat cu imprumut o roata de rezerva unui coleg din club aflat la ananghie si nici pina acum nu si-a mai racuperat baiatu' roata aceasta fiind si noua,azi am mers la un amic si am zarit o dacie cu colante zextar dar fara cele cu logan club masina e rosie cu colant negru pe capota plafon si portbagaj iar eleronul al are rosu,capota fata e umflat colantul de zici ca are o punga de apa dedesuptul lui,dupa ce am plecat si m-am departat mi-am adus aminte de colegul cu problema,nici la numere nu m-am uitat,poate imi aduce aminte cineva ce nr avea presupusul hot a rotii de rezerva si numele pagubitului..........batrinetea isi spune cuvintul in privinta mea trebe sa ma trec pe memo+
                acum mi-am sunat amicul si masina are ca nr de imatriculareB 81 NPV
                nu acuz respectiva masina dar la cum arata,skandal i-ar fi luat cu siguranta colantele cu loganclub
                scuze de off dar poate ajutam sa dam de respectivul si sa recuperam colegului nostru pagubit roata
                Last edited by AGENTUL NYT; 11 July 2009, 11:37. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                Comment


                • @nyt: roata de rezerva era a lui Crisneag.....dar nu stiu cui a dat-o......poate ne spune de el .....sorry de offtopic....
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • Super intanlire.Care vrea echipa de service pentru schimbat rotii,
                    eu si fof suntem la datorie
                    nici cei din F1 nu schimba mai repede.

                    Comment


                    • ar fi ceva si azi dar daca ploua...

                      Comment


                      • Originally posted by skandal View Post
                        deci... offtopic rau de tot
                        Daca te iei de Lanceru` ca e offtopic, poate ne explici si noua ce ai vrut sa zici prin:

                        Originally posted by skandal View Post
                        FFA
                        Explica-ne pe intelesul tuturor
                        Last edited by sinx; 11 July 2009, 17:53. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • explic eu... f.....ti fata aia
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • bezme eu stiam ce inseamna... mersi oricum pentru urare asteptam explicatia de la sCandal.
                            sigpic

                            Comment


                            • eh sinx-ule ce le mai vezi tu pe toate :P ...

                              Comment


                              • buna seara domnilor,va rog frumos mai multa atitudine din partea operatorilor,se face abuz de multe puncte,nu se mai poate cu bezme asta
                                asta seara vreo preconizare ceva,vreun kiss ceva vreo shaorma m'c donalds ca sa stiu daca ma apuc de ciorba de dovlecei
                                scz de off
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google